Šindelář, František
1970 – Tvář pod maskou (Zv)
1969 – Panenství a kriminál (Zv)
1969 – Přehlídce velím já! (Zv)
1966 – Návrat ztraceného syna (Zv)
1965 – Bílá paní (Zv)
1965 – Káťa a krokodýl (Zv)
1964 – Dobrodružství s nahým klukem (Zv)
1964 – Každý den odvahu (Zv)
1963 – Cesta hlubokým lesem (Zv)
1962 – Deštivý den (Zv)
1962 – Poslední etapa (Zv)
1961 – Pouta (Zv)
1961 – Střevíčky (Zv)
1961 – Tereza (Zv)
1960 – Černá sobota (Zv)
1959 – Král Šumavy (Zv)
1959 – Slečna od vody (Zv)
1958 – Mezi nebem a zemí (Zv)
1957 – Škola otců (Zv)
1957 – Štěňata (Zv)
1956 – Hra o život (Zv)
1956 – Jurášek (Zv)
1955 – Kam s ním? (Zv)
1955 – Muž v povětří (Zv)
1954 – Nejlepší člověk (Zv)
1953 – Můj přítel Fabián (Zv)
1953 – Přicházejí z tmy (Zv)
1952 – Usměvavá zem (Zv)
1951 – Milujeme (Zv)
1950 – Racek má zpoždění (Zv)
1950 – Slepice a kostelník (Zv)
1949 – Dva ohně (Zv)
1949 – Veliká příležitost (Zv)
1948 – Bílá tma (Zv)
1948 – Soudný den (Zv)
1948 – Železný dědek (Zv)
1947 – Alena (Zv)
1947 – Muzikant (Zv)
1947 – Portáši (Zv)
1946 – Pancho se žení (Zv)
1946 – V horách duní (Zv)
1946 – Velký případ (Zv)
1946 – 13. revír (Zv)
1945 – Rozina sebranec (Zv)
1944 – Počestné paní pardubické (Zv)
1943 – Čtrnáctý u stolu (Zv)
1943 – Mlhy na Blatech (Zv)
1943 – Šťastnou cestu (Zv)
1943 – Tanečnice (Zv)
1942 – Muži nestárnou (Zv)
1942 – Okouzlená (Zv)
1942 – Zlaté dno (Zv)
1941 – Hotel Modrá hvězda (Zv)
1941 – Jan Cimbura (Zv)
1941 – Noční motýl (Zv)
1941 – Paličova dcera (Zv)
1941 – Preludium (Zv)
1941 – Rukavička (Zv)
1940 – Babička (Zv)
1940 – Baron Prášil (Když Burian prášil) (Zv)
1940 – Katakomby (Zv)
1940 – Maskovaná milenka (Zv)
1940 – Minulost Jany Kosinové (Zv)
1940 – Pacientka dr. Hegla (Zv)
1940 – Panna (Zv)
1940 – Pohádka máje (Zv)
1940 – Přítelkyně pana ministra (Zv)
1940 – To byl český muzikant (Zv)
1940 – Za tichých nocí (Zv)
1939 – Dědečkem proti své vůli (Zv)
1939 – Dívka v modrém (Zv)
1939 – Královna stříbrných hor (Zv)
1939 – Lízino štěstí (Zv)
1939 – Ohnivé léto (Zv)
1939 – Svátek věřitelů (Zv)
1939 – Zlatý člověk (Zv)
1938 – Andula vyhrála (Zv)
1938 – Boží mlýny (Zv)
1938 – Boží mlýny [německá verze] (Zv)
1938 – Cestou křížovou (Zv)
1938 – Co se šeptá (Zv)
1938 – Děti na zakázku (Zv)
1938 – Lidé pod horami [německá verze] (Zv)
1938 – Milování zakázáno (Zv)
1938 – Pozor straší (Zv)
1938 – Soud boží (Zv)
1938 – Umlčené rty (Zv)
1938 – Vzhůru nohama (Zv)
1937 – Děvčata nedejte se! (Zv)
1937 – Děvče za výkladem (Zv)
1937 – Kariéra matky Lízalky (Zv)
1937 – Krb bez ohně (Zv)
1937 – Lidé pod horami (Zv)
1937 – Poručík Alexander Rjepkin (Zv)
1937 – Poslíček lásky (Zv)
1937 – Poslíček lásky [německá verze] (Zv)
1937 – Rozvod paní Evy (Zv)
1937 – Svět patří nám (Zv)
1937 – Výdělečné ženy (Zv)
1936 – Divoch (Zv)
1936 – Irčin románek (Zv)
1936 – Manželství na úvěr (Zv)
1936 – Páter Vojtěch (Zv)
1936 – Píseň drožkáře (Poslední drožkář) (Poslední fiakr) (Zv)
1936 – Světlo jeho očí (Zv)
1936 – Tvoje srdce inkognito (Zv)
1936 – Ulička v ráji (Dobrodinec chudých psů) (Zv)
1936 – Ulička v ráji [německá verze] (Zv)
1936 – Vzdušné torpédo 48 (Případ plukovníka Švarce) (Zv)
1935 – ...A život jde dál... (Zv)
1935 – Barbora řádí (Zv)
1935 – Jánošík (Zv)
1935 – Král ulice (Zv)
1935 – Listopad (Zv)
1935 – Taneček panny Márinky (Zv)
1934 – Na Svatém Kopečku (Zv)
1934 – Pozdní máj (Zv)
1934 – Rozpustilá noc (Zv)
1934 – U nás v Kocourkově (Zv)
1934 – V cizím revíru (Zv)
1934 – Za ranních červánků (Zv)
1934 – Život je pes [německá verze] (Zv)
1934 – Život vojenský - život veselý (Zv)
1933 – Na sluneční straně (Zv)
1933 – V tom domečku pod Emauzy (Zv)