Hlinomaz, Josef
1970 – "Čtyři vraždy stačí, drahoušku" (H - Gogo)
1970 – Ďábelské líbánky (H - vrátný ústavu)
1970 – Na kometě (H - kapitán Lacoste)
1970 – Svatby pana Voka (H - purkmistr)
1969 – Hvězda (H - společník Urbánkové na premiéře)
1969 – Odvážná slečna (H - vrátný)
1969 – Panenství a kriminál (H - poručík VB Petříček)
1969 – Přehlídce velím já! (H - muž s kufrem)
1969 – Utrpení mladého Boháčka (H - hostinský Láďa)
1969 – Zabil jsem Einsteina, pánové... (H - inspektor policie)
1968 – Bylo čtvrt a bude půl (H - technik v nahrávacím studiu Páral)
1968 – Objížďka (H - Hačala)
1968 – Všichni dobří rodáci (H - malíř Frajz)
1967 – Automat na přání (H - dozorce ve vězení)
1967 – Happy end (H - komisař)
1967 – Když má svátek Dominika (H - řidič kropicího vozu)
1967 – Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky (H - agent)
1967 – Pension pro svobodné pány (H - policista)
1967 – Svatba jako řemen (H - helikonista)
1967 – Ta naše písnička česká (H - majitel zvěřince)
1966 – Dědeček,Kyliján a já (H - poštmistr)
1966 – Dýmky (H - vetešník)
1966 – Lidé z maringotek (H - zápasník Leopold Čongr)
1966 – Martin a devět bláznů (H - František Mach, vedoucí samoobsluh)
1966 – Ukradená vzducholoď (H - pirát)
1965 – Káťa a krokodýl (H - hasič)
1965 – Vajshoblhák a státní tajemství (H - vrátný)
1964 – Bubny (H - hajný Vejnoha zvaný Krakonoš)
1964 – Čintamani & podvodník (H - lupič, Bimbalův klient)
1964 – Limonádový Joe aneb Koňská opera (H - pistolník Grimpo)
1964 – Lov na mamuta (H - vrátný)
1964 – Strakatí andělé (H - muž v masce kovboje)
1963 – Bylo nás deset (H - kapitán Netušil)
1963 – Einstein kontra Babinský (H - pan řídící)
1963 – Handlíři (H - řidič Josef Čermák)
1963 – Zlaté kapradí (H - hospodský)
1962 – Kuřata na cestách (H - účetní Vrána)
1962 – Rusalka (H - vodník)
1962 – Tarzanova smrt (H - kominík)
1962 – Vánice (H - Tonda Hrachovec, chatař Na Pláni)
1962 – Velká cesta (H - hostinský)
1962 – Zámek pro Barborku (H - krejčí Prokop Malina)
1961 – Baron Prášil (H - harpunář-trosečník)
1961 – Ďáblova past (H - dráb na poli)
1961 – Florián (H - hostinský Žíla, zbořovský radní)
1961 – Každá koruna dobrá (H - zloděj Petříček)
1961 – Kde alibi nestačí (H - recepční v prologu)
1961 – Kde řeky mají slunce (H - průvodčí)
1961 – Labyrint srdce (H - malíř pokojů)
1961 – Muž z prvního století (H - mistr závodu)
1961 – Noční host (H - řidič osobního auta)
1960 – Černá sobota (H - řidič Véna)
1960 – Chlap jak hora (H - malíř pokojů)
1960 – Ledoví muži (H - Rudolf Šupálek)
1960 – Pochodně (H - pianista v kabaretu)
1960 – Policejní hodina (H - hostinský)
1960 – Případ Lupínek (H - vrátný v nemocnici)
1960 – U nás v Mechově (H - zedník Vincek Strouhal)
1959 – Dařbuján a Pandrhola (H - krupař Johan Bašta)
1959 – Kruh (H - taxikář)
1959 – První a poslední (H - instalatér)
1959 – Zpívající pudřenka (H - pracovník mrazíren)
1959 – 105 % alibi (H - výčepní)
1958 – Hlavní výhra (H - majitel garáže Alois Hojer)
1958 – Hořká láska (H - kovář)
1958 – Hry a sny (H - stěhovák)
1958 – Hvězda jede na jih (H - trumpetista Bříza, Zp)
1958 – Morálka paní Dulské (H - strážník)
1958 – O lidech a tramvajích (H - průvodčí)
1957 – Florenc 13,30 (H - řidič Tatry 8)
1957 – Konec jasnovidce (H - správce statku)
1957 – Poslušně hlásím (H - feldvébl Vaněk)
1957 – To byla noc (H - lakýrník Franta Rabas)
1956 – Dědeček automobil (H - hrabě Alexandr Kolovrat)
1956 – Dobrý voják Švejk (H - hostinský Palivec)
1956 – Honzíkova cesta (H - závozník)
1956 – Kudy kam? (H - fotograf)
1956 – Platit prosím (H - vrchní)
1956 – Zaostřit prosím! (H - náborový referent)
1955 – Hudba z Marsu (H - pilař František Šimáček, hráč na p)
1955 – Kam s ním? (H - strážník)
1955 – Muži mě pronásledují (H - plešatý vedoucí)
1955 – Něco se tu změnilo (H - nezdvořilý vrátný)
1955 – Obušku,z pytle ven! (H - ponocný)
1955 – Psohlavci (H - dráb)
1955 – Strakonický dudák (H - hostinský Mikuli)
1955 – Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (H - tajný v kině/hlas fotografa)
1954 – Cirkus bude! (H - taxikář Josef)
1954 – Nejlepší člověk (H - statkář Halaburda, radní)
1954 – Severní přístav (H - vrátný na ředitelství)
1953 – Kavárna na hlavní třídě (H - pokladník v záložně)
1953 – Komedianti (H - policajt)
1953 – Olověný chléb (H - tlustý fízl)
1953 – Tajemství krve (H - opatrovník Alois)
1953 – Výstraha (H - poslanec parlamentu)
1952 – Anna proletářka (H - mistr)
1952 – Divotvorný klobouk (H - muzikant Příhoda)
1952 – Dovolená s Andělem (H - elektrotechnik Jeřábek z Elektry K)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (H - člen komise ve vězení)
1952 – Mladá léta (H - školník Ruml)
1952 – Pyšná princezna (H - královský výběrčí daní)
1952 – Únos (H - americký kuchař King)
1951 – Císařův pekař - Pekařův císař (H - pekařský tovaryš)
1951 – Mikoláš Aleš (H - zednický mistr Nedvěd)
1950 – Karhanova parta (H - dělník)
1950 – Slepice a kostelník (H - Šárlův kamarád)
1949 – Pan Novák (H - podúředník Antonín Hurych)
1949 – Zrcadlo byrokratické 2 (H - zametající dělník)
1948 – Červená ještěrka (H - herec)
1948 – Zrcadlo (H - kameraman)
1948 – Železný dědek (H - dělník)
1947 – Muzikant (H - vrátný v přádelně Pokorný)
1947 – Nerozumím (H - úředník)