Velen, Oldřich
1970 – Kateřina a její děti (H - hostinský, Janin otec)
1970 – Na kolejích čeká vrah (H - Josef Trojan)
1970 – Na kometě (H - majitel harému)
1970 – Pan Tau a Claudie (H - reportér)
1970 – "Pane, vy jste vdova!" (H - generál letectva)
1970 – Svatá hříšnice (H - policista)
1970 – Svatby pana Voka (H - stárek)
1969 – Panenství a kriminál (H - předseda soudu)
1969 – Po stopách krve (H - prosektor)
1969 – Přehlídce velím já! (H - zaměstnanec módního závodu)
1969 – Slasti Otce vlasti (H - Bušek z Velhartic)
1969 – Zabil jsem Einsteina, pánové... (H - dirigent v Národním divadle)
1968 – Červená kůlna (H - správce garáží Olmer)
1968 – Objížďka (H - pekař Jan Teplíček)
1968 – "Rakev ve snu viděti..." (H - kapitán VB Václav Roj)
1968 – Všichni dobří rodáci (H - příslušník VB)
1967 – Automat na přání (H - komisař policie)
1967 – Čtyři v kruhu (H - praporčík VB)
1967 – Happy end (H - lékař)
1967 – Jak se krade milión (H - člen komise)
1967 – Klec pro dva (H - taxikář)
1967 – Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky (H - agent)
1966 – Dva tygři (H - ředitel Melek, Lídin otec)
1966 – Dýmky (H - lékař)
1966 – Kdo chce zabít Jessii? (H - majitel octávie)
1966 – Lidé z maringotek (H - Gardinský)
1966 – Nahá pastýřka (H - kriminalista kapitán Roj)
1965 – Alibi na vodě (H - ředitel muzea)
1965 – Perlový náhrdelník (H - Peterka)
1965 – Smrt na Jehle /Zločin v dívčí škole/ (H - praporčík SNB)
1965 – Třicet jedna ve stínu (H - kriminální úředník)
1965 – Úplně vyřízený chlap (H - Kokeš, člen ZV KSČ)
1965 – 5 milionů svědků (H - herec Pláteník)
1964 – Atentát (H - gestapák Sleicher)
1964 – Bubny (H - Jitčin otec)
1964 – Kapr /Povídky o dětech/ (H - prodavač kaprů)
1964 – Pět hříšníků (H - důstojník u soudu)
1963 – Čas jeřabin (H - hostinský Arnošt Kouba)
1963 – Deváté jméno (H - Rudolf, muž na stavbě)
1963 – Lucie (H - brigádník Hanák)
1963 – Mykoin PH 510 (H - sekundář)
1963 – Spanilá jízda (H - Walram)
1963 – Strach (H - policejní lékař)
1963 – Tchyně (H - soused)
1962 – Pevnost na Rýně (H - holandský námořník Ludva)
1962 – Závrať (H - geolog Basař)
1961 – Kde alibi nestačí (H - poručík VB Jiří Florián)
1961 – Tažní ptáci (H - hostinský)
1960 – Pochodně (H - dělník Brož)
1960 – Rychlík do Ostravy (H - novinář)
1960 – Tři tuny prachu (H - Varga)
1959 – Jak se Franta naučil bát (H - mlynář)
1959 – Velká samota (H - vesničan)
1955 – Tanková brigáda (H - msgre Hála)
1954 – Ještě svatba nebyla... (H - předseda JZD Skalka)
1952 – Anna proletářka (H - ředitel Živnobanky dr.Houra)
1950 – Temno (H - synovec regenta rytíř Mladota)