Krejča, Otomar
1967 – Čtyři v kruhu (H - JUDr.Emil Fencl, Michalův strýc)
1965 – Alibi na vodě (H - režisér Konrád)
1965 – Délka polibku devadesát (H - předseda komise Drahoslav Svitáček)
1963 – Bez svatozáře (H - dělník Eman Janda)
1963 – Mezi námi zloději (H - kasař Josef Laštovka, účetní JZD, Zp)
1963 – Tři zlaté vlasy děda Vševěda (H - převozník)
1963 – Zlaté kapradí (H - vezír, S)
1962 – Zelené obzory (H - ředitel státního statku Jošt)
1961 – Kohout plaší smrt (H - statkář Nejdek)
1961 – Muž z prvního století (H - Akademik z výzkumného ústavu)
1961 – Tereza (H - malíř Karel Holman)
1960 – Srpnová neděle (H - ing.Václav Mixa, Věřin manžel, S)
1960 – Vyšší princip (H - advokát Jan Skála, Janin otec)
1960 – Žalobníci (H - družstevník Dostál, Jendův otec)
1959 – První parta (H - primář)
1958 – Občan Brych (H - továrník Ondřej Ráž, Irenin muž)
1958 – Povodeň (H - Josef, Rybův starší syn)
1957 – Štěňata (H - zástupce ministerstva)
1956 – Dědeček automobil (kom)
1956 – Hra o život (H - náměstek Rudolf Kadera)
1956 – Ztracenci (S)
1955 – Hudba z Marsu (H - zástupce vlády náměstek Nechleba)
1955 – Tanková brigáda (H - velitel tankové brigády major Staš)
1954 – Jan Hus (H - Mistr Štěpán Páleč)
1954 – Severní přístav (H - úředník Šubrt alias Lexa)
1953 – Můj přítel Fabián (H - inženýr Jan Krása, vedoucí stavby)
1953 – Olověný chléb (H - poslanec Koutecký)
1952 – Anna proletářka (H - spisovatel Franta Sauer ze Žižkova, Zp)
1952 – Velké dobrodružství (H - cestovatel a sběratel MUDr.Emil Ho, Zp)
1950 – Past (H - železničář Bor)
1950 – Případ dr. Kováře (H - MUDr.Kovář)
1950 – Vstanou noví bojovníci (H - redaktor a krejčí Ladislav Budečsk)
1949 – Daleká cesta (H - MUDr.Antonín Bureš)
1949 – Dva ohně (H - cihlář Václav Noháč, předs.odb.org)
1949 – Pan Habětín odchází (H - inženýr Jaromír Sladký)
1948 – Dravci (H - disponent Hrubý)
1948 – Železný dědek (H - strojvůdce Vojta Jandera, zeť Maty)
1947 – Nikdo nic neví (H - rozvážný pán)
1947 – Podobizna (H - Šimon Jordán/Štěpán, Šimonův syn)
1946 – 13. revír (H - detektiv)