Mareš, Jaroslav
1970 – Na kolejích čeká vrah (H - bankovní úředník Vojtíř)
1970 – Na kometě (H - kaprál Lafitte)
1970 – Pan Tau a Claudie (H - muž z koncernu)
1970 – "Pane, vy jste vdova!" (H - jednooký generál Hartman)
1969 – Den sedmý - osmá noc (H - Čeledín)
1968 – Bylo čtvrt a bude půl (H - konferenciér)
1968 – Královský omyl (H - Vilém Zajíc z Valdeka)
1968 – Maratón (H - německý frajtr)
1967 – Čtyři v kruhu (H - popelář)
1967 – Když má svátek Dominika (H - detektiv)
1967 – Ta naše písnička česká (H - prodavač brousků)
1966 – Dva tygři (H - praporčík VB Vacek)
1966 – Flám (H - opilec Rudýnek)
1966 – Nahá pastýřka (H - Karel Šíp zvaný Kódl, bratr Jůzové)
1966 – Ukradená vzducholoď (H - komediant Málek, otec Petra a Pavl)
1965 – Slunečnice (PuN, S)
1964 – Hvězda zvaná Pelyněk (H - voják Karel Werner)
1964 – Limonádový Joe aneb Koňská opera (H - silný pistolník)
1964 – Skok do tmy (H - Karel Vrána vl.jm. Vacek)
1963 – Až přijde kocour (H - vedoucí restaurace)
1963 – Einstein kontra Babinský (H - reportér rozhlasu)
1963 – Ikarie XB 1 (H - Milek Wertbowsky)
1963 – Mezi námi zloději (H - Franta Musil)
1963 – Tři chlapi v chalupě (H - okresní tajemník Skřivánek)
1961 – Florián (H - Kareš, průvodce cestovní kanceláře)
1961 – Kolik slov stačí lásce? (H - druhý pilot)
1961 – Ledové moře volá (H - reportér Jindra)
1961 – Procesí k panence (H - staršina SNB)
1960 – Páté oddělení (H - poručík StB Karel Jonáš)
1960 – U nás v Mechově (H - Francek Sehnal, syn kováře)
1959 – Konec cesty (H - pohraničník)
1958 – Černý prapor (H - legionář Václav Malý)
1958 – Dnes naposled (H - překupník Rendl)
1958 – Zatoulané dělo (H - svobodník Vočko)
1957 – Florenc 13,30 (H - Vališ)
1957 – Padělek (H - Hugo Drašner)
1957 – Zářijové noci (H - četař Alois Římsa)
1956 – Hra o život (H - detektiv Brotánek)
1956 – Neporažení (H - vojín Pepík Bláha)
1956 – Proti všem (H - Prokůpek)
1955 – Anděl na horách (H - montér Mirek, syn Andělových)
1955 – Jan Žižka (H - student Prokůpek)
1955 – Nechte to na mně (H - Tonda Kubala, Ančin snoubenec)
1955 – Větrná hora (H - řidič Rudného průzkumu)
1954 – Jan Hus (H - student Prokůpek, Husův žák)
1954 – Nejlepší člověk (H - hodinář František Vích)
1953 – Komedianti (H - komediant Fricek, Žakův bratr)
1952 – Nástup (H - montér Antoš, člen správní komise)
1952 – Plavecký mariáš (H - automechanik Franta Srba)
1952 – Únos (H - cestující Toník, montér)
1951 – Akce B (H - banderovec Juzek Kuczerjavý)
1950 – Karhanova parta (H - brusič Jarka, Karhanův syn)
1950 – Past (H - gestapák Hans)
1950 – Případ dr. Kováře (H - dělník Antonín Blahna, Mariin snou)
1950 – Zocelení (H - valcíř Jan Žíbek)
1949 – Němá barikáda (H - Jarda, syn Nedvědové)
1949 – Odznak (H - mladý dělník)
1949 – Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (H - novinář)
1949 – Revoluční rok 1848 (H - Majzner)
1949 – Vzbouření na vsi (H - Venca)
1948 – Dnes neordinuji (H - student medicíny Filip Divíšek)
1948 – Kariéra (H - mladý redaktor)
1948 – Léto (H - student Jan Skalník, Zp)
1948 – Návrat domů (H - Sedláčkův syn Zdeněk)
1948 – Soudný den (H - soudní úředník JUDr.Jan Zvonař)
1948 – Zelená knížka (H - řidič Josef Urbanec)
1947 – Poslední mohykán (H - Jaroslav, Bořivojův syn)
1947 – Předtucha (H - Karel, Jarmilin kamarád)
1947 – Siréna (H - Klen)
1947 – Tři kamarádi (H - opravář Pepík)
1947 – Týden v tichém domě (H - úřednický praktikant František)
1946 – Housle a sen (H - Václav, Josefův bratr)
1946 – Nezbedný bakalář (H - mendík)