Deyl Rudolf ml.
1967 – Automat na přání (H - děda hlídající raketu)
1966 – Dědeček,Kyliján a já (H - děda Karpíšek, Zp)
1966 – Fantom Morrisvillu (H - corroner)
1966 – Prostě ani muk (H - Hora, kádrový referent Duplexu)
1966 – Ukradená vzducholoď (H - Tenfield, Katčin strýc, Zp)
1965 – Hrdina má strach (H - úředník Bedřich zvaný Béďa)
1965 – Puščik jede do Prahy (H - Jan Odvážný)
1964 – Hvězda zvaná Pelyněk (H - střelec František Noha, bývalý art)
1964 – Limonádový Joe aneb Koňská opera (H - Doug Badman, majitel Trigger Whisk)
1964 – Preclík (H - pekař Josef Dundr)
1964 – Strakatí andělé (H - okresní funkcionář Mikeš, Janin ot)
1963 – Einstein kontra Babinský (H - hlavní inženýr Sojka)
1963 – Ikarie XB 1 (H - pilot Ervín Herold)
1963 – Mezi námi zloději (H - Josef Musil)
1963 – Začít znova (H - Lídin otec)
1962 – Dva z onoho světa (H - ředitel)
1962 – Zámek pro Barborku (H - řidič ČSAD Josef, Vaškův bratr)
1961 – Daň z pohodlí (H - muž na mostě/instalatér/žena v čis)
1961 – Kde alibi nestačí (H - major VB)
1961 – Kotrmelec (H - předák havířů Bohuš Kohut)
1961 – Reportáž psaná na oprátce (H - vězeň Karel Malec)
1960 – Černá sobota (H - poručík VBŽ Václav Hájek)
1960 – Lidé jako ty (H - kovozemědělec Alois Vláčil)
1960 – Pochodně (H - dělník Hübner)
1960 – U nás v Mechově (H - předseda JZD Karel Sotolář)
1960 – Zlé pondělí (H - pilot Vojta, Jiřinin přítel)
1959 – Dům na Ořechovce (H - laborant Faigl)
1959 – Konec cesty (H - minér Karel Rokos)
1959 – Kruh (H - taxikář František, Boženčin muž)
1959 – První parta (H - havíř Pepek Falta)
1958 – Glorie /O věcech nadpřirozených/ (H - komisař)
1958 – Hlavní výhra (H - majitel Ify Říha)
1958 – Hořká láska (H - správce statku Kosil)
1958 – Hvězda jede na jih (H - rekreant Alfréd Nečásek, Zp)
1958 – Povodeň (H - Havelka)
1958 – Tajemství písma (H - Franci)
1958 – Tenkrát o vánocích (H - vojín intendant Vondráček)
1957 – Bomba (H - zedník Toník Prokop)
1957 – Případ ještě nekončí (H - kapitán SNB Šebek)
1956 – Dobrý voják Švejk (H - zloděj psů Bahník)
1956 – Hra o život (H - domovník)
1956 – Hrátky s čertem (H - pobočník pána pekla Belial)
1956 – Kudy kam? (H - předseda MNV Půlkrábek)
1956 – Legenda o lásce (H - hrnčíř)
1956 – Neporažení (H - ilegální pracovník Jura)
1956 – Nezlob, Kristino (H - Lojza z reklamní firmy)
1956 – Zlatý pavouk (H - staršina VB Čermák)
1955 – Anděl na horách (H - rekreační referent Puleček)
1955 – Kam s ním? (H - smetař)
1955 – Návštěva z oblak (H - družstevník Adam)
1955 – Punťa a čtyřlístek (H - učitel Hořejší)
1955 – Rudá záře nad Kladnem (H - horník Karel Vrázek)
1955 – Tanková brigáda (H - mechanik Kysela)
1955 – Větrná hora (H - skladník Karel Škvajn, Zp)
1954 – Cirkus bude! (H - garderobiér Rudolfek, zvaný Dolfín)
1954 – Dnes večer všechno skončí (H - nadporučík Liška)
1954 – Dny a noci (H - voják Péťa)
1954 – Severní přístav (H - agent Eduard Papoušek alias Karel)
1953 – Expres z Norimberka (H - topič)
1953 – Kavárna na hlavní třídě (H - výčepní)
1953 – Tajemství krve (H - Janského vojenský sluha Papík)
1952 – Slovo dělá ženu (H - elektromechanik a dirigent Franta)
1952 – Únos (H - cestující ing.Karfík)
1952 – Usměvavá zem (H - posluha Hranička)
1951 – Akce B (H - poručík Málek)
1951 – Cesta ke štěstí (H - garážmistr František Karásek)
1950 – Karhanova parta (H - revolverář Lojza)
1950 – Pára nad hrncem (H - vedoucí pracovník)
1950 – Přiznání (H - dělník Jareš)
1950 – Racek má zpoždění (H - pekař Kutílek)
1950 – V trestném území (H - nadporučík SNB Kalousek)
1950 – Vítězná křídla (H - dělník)
1949 – Daleká cesta (H - dělník Jarda Noha, Antonínův koleg)
1949 – Dnes o půl jedenácté (H - tajný policista Skopal)
1949 – DS - 70 nevyjíždí (H - mechanik Gabriel zvaný Gába)
1949 – I andělé ztrácejí trpělivost (H - referent Zábrana)
1949 – Pan Habětín odchází (H - foukač skla Josef Benetka)
1949 – Pětistovka (H - konstruktér ing.Rousek)
1949 – Revoluční rok 1848 (H - dělník)
1948 – Bílá tma (H - Karel Zika)
1948 – Dvaasedmdesátka (H - soudce)
1948 – Křížová trojka (H - dr.Jaroslav Jirsa)
1947 – Alena (H - otec Hilarius)
1947 – Jan Roháč z Dubé (H - bojovník Hrdinka)
1947 – Parohy (H - Jára, Viktorinův přítel)
1947 – Podobizna (H - Jáchym)
1947 – Portáši (H - opilec Vašut, Anežčin muž)
1947 – Týden v tichém domě (H - Dílec)
1947 – Uloupená hranice (H - četař Vrba)
1946 – Mrtvý mezi živými (H - oficiál)
1946 – Pancho se žení (H - podomek)
1946 – Právě začínáme (H - mladík s lepidlem)
1946 – Velký případ (H - zvěrolékař Kubík, Zp)
1945 – Rozina sebranec (H - dělník u Karfa)
1945 – Řeka čaruje (H - obecní strážník)
1943 – Mlhy na Blatech (H - pacholek u Potužáků Tomeš)
1942 – Host do domu (H - podomek Ondřej)
1942 – Okouzlená (H - venkovský učitel)
1942 – Velká přehrada (H - hlasatel)
1942 – Zlaté dno (H - příručí v papírnictví)
1941 – Jan Cimbura (H - sedlák Jíra)
1935 – Hřích mládí (Studenti na prázdninách) (H - student Smíšek)