Martin, J.O.
1956 – Hrátky s čertem (H - čert)
1956 – Proti všem (H)
1956 – Synové hor (H - Hančův otec)
1956 – Zlatý pavouk (H - hradlař na trati)
1955 – Jan Žižka (H - staroměstský konšel)
1955 – Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (H - žadatel u Kaubleho)
1954 – Botostroj (H - agitátor Pazdera)
1954 – Jan Hus (H - německý sedlák Hans)
1954 – V podzemí (H - statkář)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (H - člen výboru)
1952 – Nástup (H - německý hospodář Sepp Müller)
1952 – Plavecký mariáš (H - předseda JZD Kameničky)
1952 – Slovo dělá ženu (H - železniční ředitel)
1951 – Akce B (H - slovenský vesničan)
1951 – Mikoláš Aleš (H - čeledín Václav na Suchdole)
1951 – Mordová rokle (H - starosta)
1951 – Štika v rybníce (H - polír Sýkora)
1950 – Pára nad hrncem (H - vrátný)
1950 – Posel úsvitu (H - forman Zachariáš, Zp)
1950 – Přiznání (H - mistr Suchý)
1950 – Slepice a kostelník (H - družstevník Zbořil)
1950 – Temno (H - rychtář)
1950 – Vítězná křídla (H - dílenský mistr)
1950 – Zocelení (H - tajemník německých odborů)
1949 – Daleká cesta (H - švec Rudolf Bureš, Antonínův otec)
1949 – DS - 70 nevyjíždí (H - horník Vohryzek)
1949 – Dva ohně (H - cihlář otec Noháč)
1949 – Němá barikáda (H - Koubův bratr)
1949 – Odznak (H - starý dělník)
1949 – Rodinné trampoty oficiála Tříšky (H - předseda MNV)
1949 – Žízeň (H - kolář Josef Kálal)
1948 – Dvaasedmdesátka (H - porotce)
1948 – Kariéra (H - houbař)
1948 – Křižovatka života (H - muž v poradně)
1948 – Léto (H - hospodář Josef Perout, bratr Tomáš)
1948 – O ševci Matoušovi (H - Štejn)
1948 – Případ Z-8 (H - hlídač)
1948 – Ves v pohraničí (H - Václav Pavlas)
1948 – Železný dědek (H - dílenský mistr František Zálabský)
1947 – Nerozumím (H - Petrák)
1947 – Nikdo nic neví (H - strážník)
1947 – Tři kamarádi (H - starý Donel)
1947 – Týden v tichém domě (H - správce Lakmus)
1947 – Uloupená hranice (H - dřevorubec Mathias Langer)
1946 – Kdo je vinen? (H - soudce)
1946 – Mrtvý mezi živými (H - ředitel pošt)
1938 – Boží mlýny (H - kovář Drastil)
1933 – Svítání (H - Jan Kučera)
1933 – Ze světa lesních samot (H - revírník Kořán)
1932 – Před maturitou (H - profesor matematiky na jiném ústav)
1932 – Sňatková kancelář (H - advokát)
1932 – Zapadlí vlastenci (H - učitel Václav Čížek)
1931 – Třetí rota (H - Pálkovič)