Hradil, Bohuš
1964 – Strakatí andělé (H - referent odboru pracovních sil Mar)
1963 – Einstein kontra Babinský (H - prokurátor)
1963 – Strach (H - MUDr.Hanzl)
1962 – Černá dynastie (H - ceremoniář)
1962 – Horoucí srdce (H - Němcův kolega)
1962 – Zámek pro Barborku (H - soused Kulich)
1961 – Labyrint srdce (H - vedoucí Pramenu)
1961 – Ledové moře volá (H - dělník Jelínek, Milošův strýc)
1960 – Bílá spona (H - starožitník)
1960 – Chlap jak hora (H - sociální referent)
1960 – Lidé jako ty (H - inženýr)
1960 – Páté oddělení (H - Šulc)
1960 – Vyšší princip (H - soused)
1959 – Dům na Ořechovce (H - příslušník SNB)
1958 – Co řekne žena... (H - ministr považovaný za Tůmu)
1958 – Dnes naposled (H - Maškův kolega z orchestru)
1958 – Občan Brych (H - profesor v klobouku)
1957 – Padělek (H - vedoucí kina)
1957 – Vlčí jáma (H - muž podobný Robertovi)
1956 – Kudy kam? (H - úředník Svatky)
1956 – Proti všem (H - Mikeš)
1956 – Zaostřit prosím! (H - starší úředník)
1955 – Jan Žižka (H - Pražan)
1955 – Něco se tu změnilo (H - zdvořilý vrátný)
1955 – Nechte to na mně (H - úředník v topenářství)
1955 – Psohlavci (H - Chod)
1955 – Vpřed, Stalingradci (H - Filip)
1954 – Byl jednou jeden král... (H - dvořan)
1954 – Jan Hus (H - švec)
1954 – Nejlepší člověk (H - dělník na pile Marčan)
1953 – Kavárna na hlavní třídě (H - lékař)
1953 – Krejčovská povídka (H - úředník ministerstva zahraničí)
1953 – Tajemství krve (H - redaktor Časopisu čes.lékařů MUDr.)
1953 – Výstraha (H - dělník)
1952 – Anna proletářka (H - inženýr v ČKD)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (H - učitel, vychrtlý člen výboru)
1952 – Konec strašidel (H - ředitel sklárny)
1952 – Mladá léta (H - inspektor Barvíř)
1952 – Nad námi svítá (H - havíř Říha, člen závodní rady)
1952 – Zítra se bude tančit všude (H - profesor AMU)
1951 – Akce B (H - vyšetřující důstojník)
1951 – Císařův pekař - Pekařův císař (H - astronom Tycho de Brahe)
1951 – Štika v rybníce (H - předseda závodní rady)
1950 – Bylo to v máji (H - inženýr Votruba)
1950 – Past (H - hostinský Berka)
1950 – Případ dr. Kováře (H - člen vyšetřovací komise)
1950 – Racek má zpoždění (H - předseda závodní rady)
1950 – Slepice a kostelník (H - parťák Lojza)
1950 – V trestném území (H - policejní lékař)
1950 – Zocelení (H - Karel Žíbek, Janův otec)
1949 – Pan Novák (H - úředník pojišťovny)
1949 – Pětistovka (H - předseda závodní rady a svářeč Při)
1949 – Pionýrská abeceda (H - básník)
1949 – Výlet pana Broučka do zlatých časů (ned) (H - dělník na schůzi)
1948 – Krakatit (H - Jan Holz, Prokopův strážce)
1948 – Návrat domů (H - Sedláček, majitel koloniálu)
1947 – Čapkovy povídky (H - nadporučík Vitásek)
1947 – Polibek ze stadionu (H - policejní komisař)
1947 – Tři kamarádi (H - host v hospodě)
1946 – Hrdinové mlčí (H - příslušník SS Walter Peitsch)
1946 – Mrtvý mezi živými (H - úředník na poštovním ředitelství)
1946 – Právě začínáme (H - zástupce obuvnické firmy Jetmar)
1946 – Průlom (H - lékárník a radní Salivar)
1944 – U pěti veverek (H - sochař Perner)
1943 – Bláhový sen (H - státní zástupce)
1935 – Jana (H - karbaník)