Motyčka, Ota
1967 – Když má svátek Dominika (H - muž s holí)
1966 – Dva tygři (H - vrátný)
1964 – Strakatí andělé (H - referent)
1963 – Král Králů (H - vrátný v továrně)
1962 – Dva z onoho světa (H - číšník)
1962 – Potíže s kulturou (H - vrátný)
1961 – Kde alibi nestačí (H - správce domu)
1961 – Ledové moře volá (H - školník Hubáček)
1961 – Spadla s měsíce (H - děda Vlk)
1961 – Tereza (H - taxikář)
1960 – Lidé jako ty (H - hostinský Rudolf)
1960 – Páté oddělení (H - vrátný v nemocnici)
1960 – Pochodně (H - hostinský Rozšlapil)
1960 – Zlé pondělí (H - vrátný v závodním klubu)
1959 – Dařbuján a Pandrhola (H - pláteník)
1959 – Konec cesty (H - kadeřník Stárek)
1959 – Májové hvězdy (H - průvodčí)
1959 – První a poslední (H - řidič Vejdělek)
1958 – Dnes naposled (H - svačinář v úřadě)
1958 – Hry a sny (H - Masopust)
1958 – Kasaři (H - Vokáč, Slávčin otec)
1958 – Mezi nebem a zemí (H - redaktor Šalplachta)
1958 – Morálka paní Dulské (H - řezník)
1958 – Tři přání (H - Petrův otec)
1957 – Konec jasnovidce (H - pokladník)
1956 – Hrátky s čertem (H - šlechtic)
1956 – Jurášek (H - školník Jahoda)
1956 – Kudy kam? (H - hostinský)
1956 – Vina Vladimíra Olmera (H - učitel, soused Bendových)
1956 – Zaostřit prosím! (H - skladník)
1956 – Zlatý pavouk (H - pacient)
1955 – Nechte to na mně (H - funkcionář)
1954 – Cirkus bude! (H - kapelník venkovské dechovky)
1954 – Nejlepší člověk (H - nový pošmistr)
1952 – Nad námi svítá (H - dozorce na Žofii)
1952 – Usměvavá zem (H - pekař Bruml, účetní družstva)
1951 – Císařův pekař - Pekařův císař (H - císařský písař)
1951 – Mikoláš Aleš (H - prokurista Korbel)
1951 – Štika v rybníce (H - zedník Hora)
1950 – Bylo to v máji (H - obuvník Václav Hrabě, Zp)
1950 – Karhanova parta (H - tramvaják Pejša)
1950 – Pára nad hrncem (H - taxikář)
1950 – Případ dr. Kováře (H - účetní Patera)
1950 – Racek má zpoždění (H - návštěvník hospody)
1950 – Slepice a kostelník (H - družstevník)
1950 – Veselý souboj (H - vrátný)
1950 – Zvony z rákosu (H - tajemník Filípek)
1949 – Pan Novák (H - obchodník Fiala)
1949 – Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (H - biletář)
1949 – Revoluční rok 1848 (H - dělník Vačlena)
1949 – Zrcadlo byrokratické 2 (H - úředník)
1948 – Červená ještěrka (H - vesničan Šantrůček)
1948 – Dnes neordinuji (H - Brhlík, solicitátor u Plevky)
1948 – Návrat domů (H - Souček, Martin otec)
1948 – Soudný den (H - listovní Suk)
1947 – Až se vrátíš... (H - inkasista Jan Drábek, Juliin manže)
1947 – Čapkovy povídky (H - holič Kokoška)
1947 – Muzikant (H - muzikant Vodseďálek)
1947 – Nevíte o bytě? (H - výrobce slavíků)
1947 – Nikdo nic neví (H - recepční v hotelu Avion Dobeš)
1947 – Parohy (H)
1947 – Poslední mohykán (H - ošetřovatel Petr)
1947 – Tři kamarádi (H - věřitel Vobořil)
1947 – Týden v tichém domě (H - pozůstalý)
1947 – Znamení kotvy (H - hostinský Krůta)
1946 – Nadlidé (H - hospodský Václav Šafránek)
1946 – Průlom (H - radní)
1946 – V horách duní (H - listonoš)
1946 – 13. revír (H - balistický expert - laborant na kl)
1945 – Řeka čaruje (H - pokladník)
1944 – Malé hodnoty (H - zámečník)
1944 – Paklíč (H - prodavač u benzinové pumpy Tonda)
1944 – Počestné paní pardubické (H - konšel)
1944 – Prstýnek (H - kostelník)
1943 – Bláhový sen (H - agent s holičskými přípravky)
1943 – Experiment (H - návštěvník kavárny)
1942 – Host do domu (H - prodavač brousků na pouti)
1942 – Městečko na dlani (H - zřízenec na obecním úřadě)
1942 – Valentin Dobrotivý (H - úředník)
1942 – Velká přehrada (H - inkasista)
1941 – Modrý závoj (H - rekvizitář Petr)
1941 – Pantáta Bezoušek (H - kloboučník v kostele)
1941 – Pražský flamendr (H - hadrář Josef Protiva)
1941 – Rukavička (H - host v "Kankánu")
1941 – Těžký život dobrodruha (H - čtenář Lidových novin)
1941 – Z českých mlýnů (H - fotograf)
1940 – Artur a Leontýna (H - dozorce v čítárně)
1940 – Čekanky (H - úředník Skokan)
1940 – Dceruška k pohledání (H - zloděj)
1940 – Okénko do nebe (H - vrchní v Šach-mat baru)
1940 – Peřeje (H - starosta)
1940 – Přítelkyně pana ministra (H - kočébr)
1939 – Bílá jachta ve Splitu (H - rámař Petrinovič)
1939 – Děvče z předměstí anebo Všecko příjde na jevo (H - major Salakvarda)
1939 – Dvojí život (H - karbaník Vinař, Slabův přítel)
1939 – Hvězda z poslední štace (H - loupežník)
1939 – Mořská panna (H - Richard)
1939 – Nevinná (H - opilec)
1939 – Srdce v celofánu (H - radní)
1939 – Tulák Macoun (H - vorař Petrák)
1939 – U svatého Matěje (H - muzikant s basou)
1939 – Ženy u benzinu (H - soukromý detektiv)
1938 – Druhé mládí (Klekání) (H - detektiv Bureš)
1938 – Holka nebo kluk? (H - sluha Emil)
1938 – Lucerna (H - rychtář Kroužilka)
1938 – Slávko nedej se! (H - kupec z Malína Louda)
1938 – Třetí zvonění (H - dozorce a zřízenec Kejla)
1938 – Vandiny trampoty (H - radní)
1938 – Ze soudní síně (H - přísedící)
1937 – Armádní dvojčata (H - komorník Petr)
1937 – Důvod k rozvodu (H - návštěvník herny)
1937 – Harmonika (H - kasař)
1937 – Kariéra matky Lízalky (H - akvizitér Pácal)
1937 – Láska a lidé (H - zástupce pojišťovny)
1937 – Naši furianti (H - učitel)
1936 – Na tý louce zelený (H - soukromý detektiv Tintěra zv.Tajnt)
1936 – Naše XI. (H - pedikér)
1936 – Rozkošný příběh (H - sluha u Neradů František)
1936 – Tvoje srdce inkognito (H - vrchní účetní Tatoušek)