Zázvorka, Jan
1970 – Svatá hříšnice (Arch)
1969 – Odvážná slečna (Arch)
1969 – Utrpení mladého Boháčka (Arch)
1968 – Bylo čtvrt a bude půl (Arch)
1968 – Jarní vody (Arch)
1968 – Nejlepší ženská mého života (Arch)
1968 – Těch několik dnů... (Arch)
1967 – Dívka s třemi velbloudy (Arch)
1967 – Přísně tajné premiéry (Arch)
1966 – Dýmky (Arch)
1966 – Lidé z maringotek (Arch)
1965 – Strašná žena (Arch)
1964 – Čintamani & podvodník (Arch)
1964 – Hvězda zvaná Pelyněk (Arch)
1963 – Ikarie XB 1 (Arch)
1963 – Tři chlapi v chalupě (Arch)
1962 – Horoucí srdce (Arch)
1962 – Klaun Ferdinand a raketa (Arch)
1961 – Kde alibi nestačí (Arch)
1961 – Kohout plaší smrt (Arch)
1961 – Ledové moře volá (Arch)
1961 – Muž z prvního století (Arch)
1960 – Policejní hodina (Arch)
1960 – Práče (Arch)
1959 – Jak se Franta naučil bát (Arch)
1959 – Mstitel (Arch)
1959 – O medvědu Ondřejovi (Arch)
1959 – Sny na neděli (Arch)
1958 – Černý prapor (Arch)
1958 – Glorie /O věcech nadpřirozených/ (Arch)
1958 – Hry a sny (Arch)
1958 – Právní případ /O věcech nadpřirozených/ (Arch)
1958 – Tajemství písma /O věcech nadpřirozených/ (Arch)
1957 – Florenc 13,30 (Arch)
1957 – Konec jasnovidce (Arch)
1956 – Jurášek (Arch)
1956 – Kudy kam? (Arch)
1956 – Nezlob, Kristino (Arch)
1955 – Muž v povětří (Arch)
1954 – Botostroj (Arch)
1954 – Byl jednou jeden král... (Arch)
1953 – Expres z Norimberka (Arch)
1953 – Kavárna na hlavní třídě (Arch)
1953 – Výstraha (Arch)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (Arch)
1951 – Císařův pekař - Pekařův císař (Arch)
1950 – Pára nad hrncem (Arch)
1949 – Divá Bára (Arch)
1949 – Němá barikáda (Arch)
1949 – Revoluční rok 1848 (Arch)
1949 – Rodinné trampoty oficiála Tříšky (Arch)
1948 – Červená ještěrka (Arch)
1948 – Krakatit (Arch)
1948 – O ševci Matoušovi (Arch)
1947 – Jan Roháč z Dubé (Arch)
1947 – Nikdo nic neví (Arch)
1947 – Podobizna (Arch)
1947 – Předtucha (Arch)
1947 – Týden v tichém domě (Arch)
1946 – Lavina (Arch)
1946 – Nezbedný bakalář (Arch)
1945 – Rozina sebranec (Arch)
1945 – Řeka čaruje (Arch)
1945 – Z růže kvítek (Arch)
1944 – U pěti veverek (Arch)
1943 – Čtrnáctý u stolu (Arch)
1943 – Mlhy na Blatech (Arch)
1943 – Šťastnou cestu (Arch)
1943 – Tanečnice (Arch)
1942 – Dlouhý, Široký a Bystrozraký (Arch)
1942 – Kníže Václav (Arch)
1942 – Muži nestárnou (Arch)
1942 – Okouzlená (Arch)
1942 – Přijdu hned (Arch)
1942 – Ryba na suchu (Arch)
1942 – Zlaté dno (Arch)
1941 – Jan Cimbura (Arch)
1941 – Modrý závoj (Arch)
1941 – Nebe a dudy (Arch)
1941 – Noční motýl (Arch)
1941 – Paličova dcera (Arch)
1941 – Preludium (Arch)
1941 – Provdám svou ženu (Arch)
1941 – Rukavička (Arch)
1941 – Z českých mlýnů (Arch)
1940 – Artur a Leontýna (Arch)
1940 – Baron Prášil (Když Burian prášil) (Arch)
1940 – Čekanky (Arch)
1940 – Druhá směna (Arch)
1940 – Katakomby (Arch)
1940 – Konečně sami (Arch)
1940 – Maskovaná milenka (Arch)
1940 – Píseň lásky (Arch)
1940 – Pohádka máje (Arch)
1940 – Pro kamaráda (Arch)
1940 – Štěstí pro dva (Arch)
1939 – Dívka v modrém (Arch)
1939 – Dobře situovaný pán (Arch)
1939 – Eva tropí hlouposti (Arch)
1939 – Hvězda z poslední štace (Arch)
1939 – Kdybych byl tátou (Arch)
1939 – Kouzelný dům (Arch)
1939 – Kristian (Arch)
1939 – Ohnivé léto (Arch)
1939 – Paní Kačka zasahuje ... (Arch)
1939 – Příklady táhnou (Arch)
1939 – Studujeme za školou (Arch)
1939 – U pokladny stál... (Arch)
1939 – Věra Lukášová (Arch)
1939 – Veselá bída (Arch)
1938 – Cestou křížovou (Arch)
1938 – Děti na zakázku (Arch)
1938 – Ducháček to zařídí (Arch)
1938 – Ideál septimy (Arch)
1938 – Jarka a Věra (Arch)
1938 – Klapzubova XI. (Arch)
1938 – Lucerna (Arch)
1938 – Milování zakázáno (Arch)
1938 – Soud boží (Arch)
1938 – Třetí zvonění (Arch)
1938 – Vandiny trampoty (Arch)
1938 – Vzhůru nohama (Arch)
1938 – Zborov (Arch)
1937 – Armádní dvojčata (Arch)
1937 – Jan Výrava (Arch)
1937 – Jarčin profesor (Arch)
1937 – Kariéra matky Lízalky (Arch)
1937 – Kříž u potoka (Arch)
1937 – Vdovička spadlá s nebe (Arch)
1937 – Vyděrač (Arch)
1936 – Vojnarka (Arch)