Trégl, Václav
1970 – Ďábelské líbánky (H - mávající stařík)
1969 – Den sedmý - osmá noc (H - Kmet)
1969 – Šest černých dívek aneb Proč zmizel Zajíc? (H - profesor Tejliběnovský)
1968 – Otrávená travička /Pražské noci/ (H - starý šlechtic)
1967 – Muž,který stoupl v ceně (H - celník)
1967 – Zázračný hlavolam (H - Frantův děda)
1966 – Lidé z maringotek (H - nádražní posluha)
1966 – Poklad byzantského kupce (H - řídící Chlupáček)
1966 – Ukradená vzducholoď (H - šéfredaktor Světozoru)
1965 – Bílá paní (H - Blažek, manžel uklízečky)
1965 – Horký vzduch (H - Józa)
1965 – Káťa a krokodýl (H - starý muzikant)
1965 – Strašná žena (H - vrátný ve sportovní hale)
1964 – Čintamani & podvodník (H - domovník)
1964 – Dobrodružství s nahým klukem (H - řidič tramvaje)
1964 – Každý den odvahu (H - Eduard Mrázek, bratr bytné)
1963 – Einstein kontra Babinský (H - vedoucí úřadu Eichler)
1961 – Baron Prášil (H - lodník)
1961 – Procesí k panence (H - děda Houžvička)
1960 – Generál (H - generál)
1960 – Hlídač dynamitu (H - kibic)
1960 – Zbytečný motiv (H - dědeček)
1959 – Dařbuján a Pandrhola (H - řezník)
1959 – Májové hvězdy (H - koktavý muž v tramvaji)
1959 – Slečna od vody (H - natěrač)
1958 – Glorie /O věcech nadpřirozených/ (H - kostelník)
1958 – Hvězda jede na jih (H - celník)
1958 – Kasaři (H - vrátný Horák)
1958 – Morálka paní Dulské (H - domovník)
1958 – O lidech před pultem a za ním III. Epocha (H - uhlířův zákazník)
1958 – Ruka ruku neumyje (H - muž s Tondou)
1957 – Florenc 13,30 (H - dřímající cestující)
1957 – Poslušně hlásím (H - průvodčí ve vlaku)
1956 – Dobrý voják Švejk (H - nevinný vězeň)
1956 – Honzíkova cesta (H - družstevník s lívanci)
1956 – Hrátky s čertem (H - strážný na věži zámku)
1956 – Kudy kam? (H - Ferda, dělník u telefonu)
1956 – Zaostřit prosím! (H - delegace u ministra)
1955 – Hudba z Marsu (H - pořadatel)
1955 – Muž v povětří (H - keramik Kořínek, Čápův soused)
1955 – Návštěva z oblak (H - otec mladého fotoamatéra)
1955 – Nechte to na mně (H - Hejna, Patočkův soused)
1955 – Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (H - vrchní inspektor Braun)
1955 – Za 14 dní, prosím (H - hodinář Alfréd Soucha)
1954 – Cirkus bude! (H - divák Nacházel)
1954 – Frona (H - hostinský)
1953 – Komedianti (H - hospodský)
1953 – Tajemství krve (H - nemocný "Kolonka")
1952 – Divotvorný klobouk (H - hospodský)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (H - pastýř Kačírek)
1952 – Nad námi svítá (H - úředník Houžvička)
1951 – Císařův pekař - Pekařův císař (H - císařův osobní sluha)
1950 – Temno (H - sluha u Březiny Mariánek)
1950 – Zvony z rákosu (H - policajt Pajkrt)
1949 – Pan Novák (H - rada Dobeš)
1948 – Hostinec "U kamenného stolu" (H - nervózní host v restauraci)
1947 – Muzikant (H - muzikant)
1947 – Nevíte o bytě? (H - referent bytového úřadu)
1947 – Nikola Šuhaj (H - Rusín)
1947 – Poslední mohykán (H - zřízenec v cirkuse)
1947 – Tři kamarádi (H - hlídač vinic Beran)
1946 – Nezbedný bakalář (H - konšel Češpivo)
1946 – Právě začínáme (H - Kačaba)
1946 – Průlom (H - sluha na radnici)
1946 – 13. revír (H - malíř v krčmě)
1945 – Jenom krok (H)
1944 – Kouříme domovinu (H - hráč karet)
1944 – Malé hodnoty (H - Šťovíček)
1944 – Počestné paní pardubické (H - biřic)
1942 – Barbora Hlavsová (H - tkadlec Oldřich)
1942 – Ryba na suchu (H - penzista Tichý)
1941 – Paličova dcera (H - řezník Martin)
1941 – Provdám svou ženu (H - Ducánkův soused)
1941 – Přednosta stanice (H - skladník na nádraží Pivoda)
1941 – Střevíčky slečny Pavlíny (H - pan domácí)
1941 – Z českých mlýnů (H - obecní strážník Kačaba)
1940 – Artur a Leontýna (H - sluha Karásek)
1940 – Baron Prášil (Když Burian prášil) (H - lesník Patočka)
1940 – Peřeje (H - ředitel cirkusu Dyonisius Hloubka)
1940 – Pro kamaráda (H - opilý host v baru)
1940 – Život je krásný (H - pan domácí)
1939 – Hvězda z poslední štace (H - cedulář Jozífek)
1939 – U pokladny stál... (H - pacient Matyáš Klůcek)
1939 – Veselá bída (H - policejní inspektor Václav Pekárek)
1938 – Andula vyhrála (H - sluha u Hakenů Václav)
1938 – Cech panen kutnohorských (H - kat)
1938 – Ducháček to zařídí (H - rozvoduchtivý manžel Jan Rabas)
1938 – Holka nebo kluk? (H - Anatol Kropáček, tajemník Orlickéh, Zp)
1938 – Krok do tmy (H - sluha u Ronnyho Valentin)
1938 – Milování zakázáno (H - kouzelník Marconi vl.jm. Josef Mar)
1938 – Pán a sluha (H - krejčí a básník Václav Mourek)
1938 – Pozor straší (H - sluha na zámku Dominik)
1938 – Soud boží (H - kočí u Vávrů Tomeš)
1938 – Škola základ života (H - profesor matematiky Ludvík Koďouse)
1938 – Třetí zvonění (H - Josef Kaštyl,policejní náměstek st)
1938 – Včera neděle byla (H - hokynář Josef Šetela)
1938 – Vzhůru nohama (H - pan domácí)
1938 – Zborov (H - ptáčník Karel Ledvina)
1937 – Advokátka Věra (H - solicitátor Oktábec)
1937 – Armádní dvojčata (H - štábní rotmistr Karel Svědínek)
1937 – Batalion (H - válečný vysloužilec František Vond)
1937 – Děvče za výkladem (H - domovník Pírko)
1937 – Důvod k rozvodu (H - exekutor Petera)
1937 – Harmonika (H - Emčin dědeček)
1937 – Jarčin profesor (H - Václav Rašek)
1937 – Kariéra matky Lízalky (H - holič a maskér Holopírek)
1937 – Klatovští dragouni (H - obecní zřízenec Jabůrek)
1937 – Kříž u potoka (H - hospodský Holý)
1937 – Lidé pod horami (H - harmonikář Jozífek Zedníček)
1937 – Lízin let do nebe (Líza Irovská) (H - školník)
1937 – Naši furianti (H - sedlák Matěj Šumbal)
1937 – Poslíček lásky (H - vedoucí účetní Heřman Fábera)
1937 – Rozvod paní Evy (H - taxikář Václav Horáček)
1936 – Páter Vojtěch (H - obecní policajt Mařánek)
1936 – Světlo jeho očí (H - sluha Ondřej)
1936 – Švadlenka (H - školník Houžvička, otec Tonky)
1936 – Tvoje srdce inkognito (H - pedikér Josef Šafránek)
1936 – Ulička v ráji (Dobrodinec chudých psů) (H - majitel střelnice)
1936 – Vlaštovky v hotelu (H - hotelový vrátný)
1936 – Vojnarka (H - Brožek)
1935 – Ať žije nebožtík (H - Petrův sluha Baltazar Souček)
1935 – Hledá se paní Polášková (H - domovník Glázr)
1935 – Hrdina jedné noci (H - Jarda, nezaměstnaný)
1935 – Jedenácté přikázání (H - švec a vel.ostrostřelců Bartoloměj)
1935 – Pan otec Karafiát (H - sluha u soudu)
1934 – Hej-Rup! (H - nezaměstnaný)
1934 – Mazlíček (H - soused)
1934 – Na Svatém Kopečku (H - portýr v hotelu)
1934 – Nezlobte dědečka (H - sluha u Daňka)
1934 – Pán na roztrhání (H - komorník u Švarce Filip)
1934 – Polská krev (H - správce na statku Baranského Dymsz)
1934 – Poslední muž (H - školník Rejsek)
1934 – Pozdní máj (H - hajný Slíva)
1934 – U nás v Kocourkově (H - holič Ludvík Ešpandr)
1933 – Revizor (H - sluha Josef)
1933 – U svatého Antoníčka (H - Joséfek)
1931 – Pudr a benzin (H - člen bandy)