Zelenka, Antonín
1970 – Svatá hříšnice (St)
1969 – Kladivo na čarodějnice (St)
1969 – Panenství a kriminál (St)
1968 – Bylo čtvrt a bude půl (St)
1968 – Fabricius a Zuzana (Robick a Zuzana) /Pražské noci/ (St)
1968 – Muž na útěku (St)
1968 – Otrávená travička /Pražské noci/ (St)
1968 – Třináctá komnata (St)
1967 – Sedm havranů (St)
1967 – Zázračný hlavolam (St)
1966 – Romance pro křídlovku (St)
1965 – Alibi na vodě (St)
1965 – Úplně vyřízený chlap (St)
1965 – Zlatá reneta (St)
1964 – Skok do tmy (St)
1964 – Zpívali jsme Arizonu (St)
1963 – Mezi námi zloději (St)
1963 – Zlaté kapradí (St)
1962 – Horoucí srdce (St)
1962 – Komu tančí Havana (St)
1961 – Kde alibi nestačí (St)
1961 – Kohout plaší smrt (St)
1961 – Noční host (St)
1961 – Strop (St)
1961 – Tažní ptáci (St)
1960 – Pochodně (St)
1960 – Policejní hodina (St)
1960 – Srpnová neděle (St)
1960 – Žalobníci (St)
1959 – Konec cesty (St)
1959 – První a poslední (St)
1959 – První parta (St)
1959 – 105 % alibi (St)
1958 – Černý prapor (St)
1958 – Hořká láska (St)
1958 – Občan Brych (St)
1958 – V šest ráno na letišti (St)
1958 – Zatoulané dělo (St)
1957 – Brankář bydlí v naší ulici (St)
1956 – Jurášek (St)
1956 – Nezlob, Kristino (St)
1956 – Proti všem (St)
1956 – Synové hor (St)
1955 – Blázni mezi námi (St)
1955 – Jan Žižka (St)
1955 – Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (St)
1954 – Cirkus bude! (St)
1954 – Jan Hus (St)
1954 – Na konci města (St)
1953 – Expres z Norimberka (St)
1953 – Kavárna na hlavní třídě (St)
1953 – Výstraha (St)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (St)
1952 – Nástup (St)
1952 – Písnička za groš (St)
1951 – Akce B (St)
1950 – Pára nad hrncem (St)
1950 – V trestném území (St)
1950 – Vítězná křídla (St)
1949 – Divá Bára (St)
1949 – DS - 70 nevyjíždí (St)
1949 – Němá barikáda (St)
1948 – Dravci (St)
1948 – Hostinec "U kamenného stolu" (St)
1948 – Kariéra (St)
1948 – Krakatit (St)
1948 – O ševci Matoušovi (St)
1948 – Případ Z-8 (St)
1948 – Soudný den (St)
1947 – Alena (St)
1947 – Nikola Šuhaj (St)
1947 – Předtucha (St)
1947 – Uloupená hranice (St)
1946 – Hrdinové mlčí (St)
1946 – Lavina (St)
1946 – Nadlidé (St)
1946 – Nezbedný bakalář (St)
1945 – Rozina sebranec (St)
1944 – Neviděli jste Bobíka? (St)
1944 – Paklíč (St)
1944 – U pěti veverek (St)
1943 – Čtrnáctý u stolu (R, St)
1943 – Mlhy na Blatech (St)
1943 – Šťastnou cestu (St)
1943 – Tanečnice (St)
1942 – Okouzlená (St)
1942 – Přijdu hned (St)
1942 – Ryba na suchu (St)
1942 – Zlaté dno (St)
1941 – Jan Cimbura (St)
1941 – Modrý závoj (St)
1941 – Noční motýl (St)
1941 – Paličova dcera (St)
1941 – Pražský flamendr (St)
1941 – Preludium (St)
1941 – Přednosta stanice (St)
1941 – Turbina (St)
1940 – Adam a Eva (St)
1940 – Babička (St)
1940 – Čekanky (St)
1940 – Dva týdny štěstí (St)
1940 – Panna (St)
1940 – Peřeje (St)
1940 – Poslední Podskalák (St)
1940 – Poznej svého muže (St)
1940 – Štěstí pro dva (St)
1940 – To byl český muzikant (St)
1940 – Život je krásný (St)
1939 – Dědečkem proti své vůli (St)
1939 – Dívka v modrém (St)
1939 – Kouzelný dům (St)
1939 – Královna stříbrných hor (St)
1939 – Lízino štěstí (St)
1939 – Ohnivé léto (St)
1939 – Osmnáctiletá (St)
1939 – Paní Kačka zasahuje ... (St)
1939 – Věra Lukášová (St)
1939 – Veselá bída (St)
1938 – Andula vyhrála (St)
1938 – Bílá vrána (St)
1938 – Cech panen kutnohorských (St)
1938 – Co se šeptá (St)
1938 – Holka nebo kluk? (St)
1938 – Její pastorkyně (St)
1938 – Milování zakázáno (St)
1938 – Neporažená armáda (St)
1938 – Pozor straší (St)
1938 – Svatební cesta (St)
1938 – Svět kde se žebrá (St)
1938 – Umlčené rty (St)
1938 – V pokušení (St)
1937 – Batalion (St)
1937 – Bílá nemoc (St)
1937 – Děvčata nedejte se! (St)
1937 – Děvče za výkladem (St)
1937 – Falešná kočička (St)
1937 – Jan Výrava (St)
1937 – Kvočna (St)
1937 – Poručík Alexander Rjepkin (St)
1937 – Poslíček lásky (St)
1937 – Výdělečné ženy (St)
1937 – Vyděrač (St)
1936 – Komediantská princezna (St)
1936 – Lojzička (St)
1936 – Rozkošný příběh (St)
1936 – Světlo jeho očí (St)
1936 – Tři muži ve sněhu (St)
1936 – Tvoje srdce inkognito (St)
1936 – Vojnarka (St)
1936 – Vzdušné torpédo 48 (Případ plukovníka Švarce) (St)
1935 – Barbora řádí (St)
1935 – Král ulice (St)
1935 – Maryša (St)
1935 – Pan otec Karafiát (St)
1935 – Polibek ve sněhu (St)
1935 – Taneček panny Márinky (St)
1935 – Výkřik do sibiřské noci (St)
1934 – Dokud máš maminku (St)
1934 – Hrdinný kapitán Korkorán (St)
1934 – Matka Kráčmerka (St)
1934 – Na růžích ustláno (St)
1934 – Na Svatém Kopečku (St)
1934 – Pán na roztrhání (St)
1934 – Pokušení paní Antonie (St)
1934 – Pozdní máj (St)
1934 – Rozpustilá noc (St)
1934 – U nás v Kocourkově (St)
1934 – V cizím revíru (St)
1934 – Volha v plamenech (St)
1934 – Za řádovými dveřmi (St)
1934 – Zlatá Kateřina (St)
1934 – Žena, která ví co chce (St)
1933 – Diagnosa X (St)
1933 – Diagnosa X [německá verze] (St)
1933 – Dům na předměstí (St)
1933 – Její lékař (St)
1933 – Madla z cihelny (St)
1933 – Okénko (St)
1933 – Srdce za písničku (St)
1933 – Strýček z Ameriky (St)
1933 – Svítání (St)
1933 – Vražda v Ostrovní ulici (St)
1933 – Záhada modrého pokoje (St)
1933 – Ze světa lesních samot (St)
1932 – Děvčátko, neříkej ne! (St)
1932 – Extase (St)
1932 – Funebrák (St)
1932 – Malostranští mušketýři (H - elektrikář)
1932 – Mizející svět (St)
1932 – Načeradec král kibiců (St)
1932 – Peníze nebo život (St)
1932 – Pepina Rejholcová (St)
1932 – Písničkář (St)
1932 – Právo na hřích (St)
1932 – Před maturitou (St)
1932 – Zlaté ptáče (St)
1931 – Obrácení Ferdyše Pištory (St)
1931 – Osada mladých snů (St)
1931 – Psohlavci (St)
1931 – Skalní ševci (St)
1931 – Třetí rota (St)