Neumann, Stanislav
1965 – Volejte Martina (H - majitel kolotoče)
1963 – Einstein kontra Babinský (H - starý dělník)
1962 – Malý Bobeš ve městě (H - Bobešův dědeček)
1961 – Kde řeky mají slunce (H - vysloužilec)
1961 – Malý Bobeš (H - Bobešův dědeček)
1960 – Lidé jako ty (H - starý dělník Čuřík)
1960 – Všude žijí lidé (H - děda Herout)
1959 – Dařbuján a Pandrhola (H - děda Pšuk, Zp)
1959 – Prázdniny v oblacích (H - děda Kozelka, hlídač na letišti)
1959 – Princezna se zlatou hvězdou (H - vrchní kuchař)
1959 – První a poslední (H - starý opilec Satrapa)
1959 – 105 % alibi (H - starý pan Krejza)
1958 – Hry a sny (H - taxikář)
1958 – Žižkovská romance (H - fasádník děda Vališ)
1957 – Padělek (H - profesor Novák)
1957 – Škola otců (H - školník)
1956 – Dobrý voják Švejk (H - starý lékař)
1956 – Honzíkova cesta (H - zahradník)
1956 – Hra o život (H - vrátný Dobeš)
1956 – Hrátky s čertem (H - čert Omnimor)
1956 – Proti všem (H - sakristian)
1956 – Váhavý střelec (H - dědek)
1955 – Hudba z Marsu (H - malostranský dědeček)
1955 – Větrná hora (H - hlídač děda Jonáš)
1954 – Nejlepší člověk (H - listonoš Choura)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (H - kostelník)
1952 – Nad námi svítá (H - havíř Sládek)
1952 – Pyšná princezna (H - král Půlnočního královst.,otec Kra, Zp)
1952 – Usměvavá zem (H - Kratochvílův tchán Mates Beránek)
1950 – Pára nad hrncem (H - číšník U zbrojnoše)
1949 – Kouzelný míč (H - vetešník Ananas Chekuchabi)
1948 – Hostinec "U kamenného stolu" (H - rada Dyndera, soudce v.v.)
1948 – Na dobré stopě (H - hajný)
1948 – Zelená knížka (H - děda Severýn)
1948 – Železný dědek (H - zřízenec Hanousek)
1947 – Nikdo nic neví (H - kontrabasista Jan Koula)
1947 – Nikola Šuhaj (H - švec Lejb Abrahamovič)
1947 – Parohy (H - Alfred, Sybilin manžel)
1947 – Siréna (H - strážník Trojan)
1947 – Týden v tichém domě (H - lichvář Menke)
1946 – Mrtvý mezi živými (H - úředník vlakové pošty)
1946 – Nezbedný bakalář (H - univerzitní pedel Jan)
1946 – Velký případ (H - hodinář Čeněk Horníček)
1945 – Rozina sebranec (H - sklář Valeš)
1942 – Přijdu hned (H - vězeňský dozorce)
1941 – Provdám svou ženu (H - vrátný Havrda)
1941 – Střevíčky slečny Pavlíny (H - mladý soused)
1940 – Babička (H - písař Piccolo)
1940 – Konečně sami (H - zloděj Ferda Kalabis)
1940 – Muzikantská Liduška (H - vesnický blázen Zlatý ženich)
1940 – Okénko do nebe (H - šachista mistr J.N.Vyskočil)
1940 – Pelikán má alibi (H - fotograf Ferda Kalabis, Zp)
1940 – Pohádka máje (H - kostelník)
1940 – Prosím pane profesore! (H - profesor češtiny Fikejz)
1940 – Štěstí pro dva (H - zloděj psů Kafuněk)
1939 – Dobře situovaný pán (H - sňatkový dohazovač Mudra)
1939 – Hvězda z poslední štace (H - loupežník)
1939 – Její hřích (H - František Vobořil zvaný Červík)
1939 – Osmnáctiletá (H - hostinský a hodinář)
1939 – Příklady táhnou (H - sluha Adam)
1939 – Studujeme za školou (H - školník Znamínko)
1939 – Svátek věřitelů (H - krejčí Pavelka)
1939 – Veselá bída (H - zloděj aut Kafuněk)
1938 – Andula vyhrála (H - Tonda, bratr Anduly, Zp)
1938 – Cech panen kutnohorských (H - zapisovatel u soudu pan Alexy)
1938 – Co se šeptá (H - student Krištůfek)
1938 – Klapzubova XI. (H - profesor Šlejhar, syn bankéře)
1938 – Panenka (H - detektiv Liška)
1938 – Stříbrná oblaka (H - básník Dohnal)
1938 – Svět kde se žebrá (H - konkurenční žebrák)
1938 – Zborov (H - Kopecký,rak.voják,později čs.dobro)
1937 – Advokátka Věra (H - Rabochův syn Richard)
1937 – Děvčata nedejte se! (H - podomek v penzionu Josef)
1937 – Filosofská historie (H - filozof Zelenka)
1937 – Jarčin profesor (H - Karel Vávra)
1937 – Krb bez ohně (H - sekretář u Kristenů Novák)
1937 – Láska a lidé (H - reportér Jan Lněnička)
1937 – Švanda dudák (H - sultán, Zuličin otec)
1936 – Golem (H - Daniel)
1936 – Rozkošný příběh (H - obchodník Fred Pěnkava)
1936 – Ulička v ráji (Dobrodinec chudých psů) (H - komediant Mr.Salkovič)
1936 – Uličnice (H - strážník)
1935 – Ať žije nebožtík (H - Filip)
1935 – Jana (H - Michaelův kamarád z vojny)
1935 – Pozdní láska (H - příručí Vojta, Zp)
1934 – Mazlíček (H - zloděj Suček)
1934 – Na růžích ustláno (H - kominík)
1934 – U nás v Kocourkově (H - trestanec v samovazbě)
1934 – Život vojenský - život veselý (H - voják s brýlemi)
1933 – Na sluneční straně (H - nezaměstnaný)
1932 – Načeradec král kibiců (H - učedník u Načeradce)
1931 – Třetí rota (H - Bidlo)
1929 – Plukovník Švec (H - legionář)