Bek, Josef
1970 – Partie krásného dragouna (H - zpěvák, Zp)
1969 – Den sedmý - osmá noc (H - Baryton, herec Thalie, Zp)
1969 – Světáci (H - elegán ve slamáku, Zp)
1968 – Bylo čtvrt a bude půl (H - porotce)
1968 – Objížďka (H - instalatér Bedřich Vrtáň)
1967 – Ta naše písnička česká (H - zedník/zpěvák, Zp)
1965 – Alibi na vodě (H - kapitán Líbal)
1965 – Bílá paní (H - pracovník zvl.odd. MŠK Alois Kudrn)
1963 – Einstein kontra Babinský (H - vězeň Josef Košťál/Josefův otec, Zp)
1963 – Handlíři (H - tajemník ONV Čihák)
1963 – Lucie (H - ředitel trustu Koval)
1963 – Zlaté kapradí (H - kaprál)
1962 – Praha nultá hodina (H - hochštapler Kilián)
1961 – Florián (H - účetní a varhaník Bedřich Hroznata, Zp)
1961 – Kde alibi nestačí (H - nadporučík VB František Líbal, Zp)
1961 – Kohout plaší smrt (H - diverzant Metud Hanák)
1960 – Černá sobota (H - řidič Jan Valena)
1960 – Lidé jako ty (H - odborový funkcionář Karel)
1960 – Policejní hodina (H - pekař-tenčíř Pepík Foltýn)
1959 – Konec cesty (H - kapitán Lukeš)
1959 – Letiště nepřijímá (H - pilot Jan Hochman)
1959 – 105 % alibi (H - nadporučík VB František Líbal)
1958 – Co řekne žena... (H - spisovatel Vladimír Tůma, kom)
1958 – Hlavní výhra (H - vedoucí Jaroslav Ptáček)
1958 – Hořká láska (H - Václav, Marunáčův starší syn)
1958 – Občan Brych (H - dělník Patera, Brychův soused)
1958 – Útěk ze stínu (H - ing.Karel Kadlec,vedoucí autooprav)
1957 – Florenc 13,30 (H - řidič Jan Chalupa, Zp)
1956 – Hra o život (H - dílovedoucí Josef Frouz)
1956 – Hrátky s čertem (H - vysloužilý dragoun Martin Kabát, Zp)
1956 – Jurášek (H - Antonín Benada, Juráškův otec)
1956 – Synové hor (H - tkadlec a zedník Bohumil Hanč)
1956 – Zlatý pavouk (H - poručík SNB Oldřich Valta)
1955 – Hudba z Marsu (H - dirigent souboru Honza Toman, Zp)
1955 – Punťa a čtyřlístek (H - advokát JUDr.František Burda)
1955 – Rudá záře nad Kladnem (H - funkcionář sociální demokracie Ton)
1955 – Strakonický dudák (H - voják Šavlička, Zp)
1955 – Ztracená stopa (H - poručík Josef Janda)
1954 – Frona (H - inženýr Antoš, instruktor z okresu)
1954 – Ještě svatba nebyla... (H - učitel Pavel Bartoš)
1953 – Expres z Norimberka (H - příslušník StB František Klíma)
1953 – Jestřáb kontra Hrdlička (H - zahradník Karel Šimák)
1953 – Můj přítel Fabián (H - svářeč Jaroslav)
1952 – Anna proletářka (H - slévač Toník Krouský, Zp)
1951 – Akce B (H - kapitán Synek)
1951 – Mikoláš Aleš (H - malíř Jakub Schikaneder)
1950 – Slepice a kostelník (H - příslušník SNB)
1950 – V trestném území (H - místopředseda A.C.Olympie Oldřich)
1949 – Dva ohně (H - pecař Jan Kramera)
1949 – Němá barikáda (H - poručík čs.armády)
1949 – Revoluční rok 1848 (H - spisovatel Karel Havlíček Borovský)
1949 – Žízeň (H - předseda MNV Klíčov Vladimír Kouba, Zp)
1948 – Případ Z-8 (H - dělník Lojza Smazal)
1947 – Portáši (H - portáš Jura)
1947 – Siréna (H - horník Karel Hampl, Růženin milý)
1928 – Jménem Jeho Veličenstva (Poprava pěšáka Kudrny) (H - Kudrnův syn)