Hrdlička, Gustav
1968 – Naše bláznivá rodina (H - divák v kině)
1967 – Když má svátek Dominika (H - chovatel)
1967 – Muž,který stoupl v ceně (H - Bendův kolega)
1966 – Lidé z maringotek (Ma)
1966 – Ostře sledované vlaky (H - zákazník)
1966 – Vražda po našem (H - rekreant)
1965 – Hrdina má strach (Ma)
1965 – Volejte Martina (H - Charlandův společník)
1965 – Zločin v dívčí škole /Zločin v dívčí škole/ (Ma)
1964 – Dobrodružství s nahým klukem (H - spící pasažér, Ma)
1964 – Hvězda zvaná Pelyněk (Ma)
1964 – Kdy brečí muži (H - zřízenec v sanitce)
1964 – Kdyby tisíc klarinetů (Ma)
1963 – Až přijde kocour (Ma)
1963 – Mezi námi zloději (H - hudebník ve věznici, Ma)
1963 – Pražské blues (H - vrátný na koleji)
1962 – Deštivý den (Ma)
1961 – Baron Prášil (Ma)
1961 – Florián (Ma)
1961 – Spadla s měsíce (Ma)
1961 – Střevíčky (Ma)
1961 – Tažní ptáci (Ma)
1960 – Chlap jak hora (H - vrchní číšník)
1960 – Postavy mimo hru (H - divák domácí)
1960 – Tři tuny prachu (Ma)
1959 – Princezna se zlatou hvězdou (Ma)
1959 – Slečna od vody (Ma)
1958 – Glorie /O věcech nadpřirozených/ (H - psychiatr, Ma)
1958 – Hlavní výhra (H - muž s Večerní Prahou)
1958 – Hry a sny (H - vrchní číšník, Ma)
1958 – Kasaři (Ma)
1958 – Mezi nebem a zemí (Ma)
1958 – Právní případ /O věcech nadpřirozených/ (Ma)
1958 – Tajemství písma /O věcech nadpřirozených/ (Ma)
1957 – Florenc 13,30 (Ma)
1957 – Konec jasnovidce (Ma)
1957 – Snadný život (Ma)
1957 – Štěňata (Ma)
1956 – Honzíkova cesta (Ma)
1956 – Hra o život (H - úředník u počítačky, Ma)
1956 – Hrátky s čertem (Ma)
1956 – Jurášek (Ma)
1956 – Nevěra (Ma)
1956 – Synové hor (Ma)
1955 – Anděl na horách (H - rekreant jedoucí do Beskyd, Ma)
1955 – Kam s ním? (Ma)
1955 – Muž v povětří (Ma)
1955 – Obušku,z pytle ven! (Ma)
1955 – Psohlavci (Ma)
1955 – Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (H - číšník v restauraci/školník, Ma)
1954 – Botostroj (H - holič)
1954 – Byl jednou jeden král... (H - sklenkář, Ma)
1954 – Nejlepší člověk (Ma)
1953 – Krejčovská povídka (Ma)
1953 – Můj přítel Fabián (H - vrchní ve vinárně)
1953 – Tajemství krve (Ma)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (Ma)
1952 – Nad námi svítá (Ma)
1951 – Císařův pekař - Pekařův císař (H - lazebník, Ma)
1950 – Temno (Ma)
1950 – Vítězná křídla (Ma)
1950 – Zocelení (Ma)
1949 – Pan Novák (Ma)
1949 – Pětistovka (Ma)
1948 – Kariéra (Ma)
1948 – Případ Z-8 (Ma)
1948 – Soudný den (Ma)
1947 – Čapkovy povídky (Ma)
1947 – Jan Roháč z Dubé (Ma)
1947 – Předtucha (Ma)
1935 – Klub tří (H - divadelní maskér)
1933 – Dům na předměstí (H - povaleč)
1931 – Miláček pluku (H - tanečník na důstojnickém večírku)
1931 – To neznáte Hadimršku (H - prodavač u Zlatníka)
1931 – To neznáte Hadimršku [německá verze] (H - prodavač)
1929 – Když valčík zní (H - Normanův garderobiér)
1929 – Loretánské zvonky (Ma)
1928 – Haničko, co s tebou bude? (H - host s gramofonem)
1928 – Stín ve světle (Slepý Juro) (Tvrdohlavý Jura) (H - Ivo/rychtář)
1927 – Milenky starého kriminálníka (H - kadeřník)