Řepa, Vladimír
1957 – Poslušně hlásím (H - rytmistr König)
1956 – Dobrý voják Švejk (H - vězeň v klobouku)
1956 – Jurášek (H - Dražil, Juráškův strýc)
1956 – Proti všem (H - měšťan kutnohorský)
1956 – Synové hor (H - faktor Kraus)
1956 – Váhavý střelec (H - předseda MNV)
1955 – Jan Žižka (H - novoměstský konšel Bradatý)
1955 – Nechte to na mně (H - Václav Pinc, člen závodního výboru)
1955 – Rudá záře nad Kladnem (H - ministr Karel Prášek)
1955 – Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (H - ředitel gymnázia)
1954 – Botostroj (H - prodavač buřtů Kábrt)
1954 – Jan Hus (H - farář Jan řečený Peklo)
1954 – Na konci města (H - garážmistr)
1954 – Nejlepší člověk (H - divák)
1954 – Severní přístav (H - úředník Havelka)
1953 – Jestřáb kontra Hrdlička (H - exekutor)
1953 – Kavárna na hlavní třídě (H - detektiv)
1953 – Olověný chléb (H - obchodník Alois Olšinka, Pepíkův o)
1953 – Přicházejí z tmy (H - hostinský a řezník Josef Záhora)
1952 – Divotvorný klobouk (H - notář)
1952 – Dovolená s Andělem (H - slévač Vojtěch Herzán z Mladé Bole)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (H - myslivec Machlíček, starostův námě)
1952 – Mladá léta (H - berní Vaněček)
1952 – Nástup (H - listonoš Josef Smola)
1952 – Plavecký mariáš (H - dělník Anton Vršník, bývalý plavec)
1952 – Usměvavá zem (H - krmič vepřů František Skácel)
1952 – Velké dobrodružství (H - tajemník Musea Království českého)
1951 – Císařův pekař - Pekařův císař (H - majitel pekárny U pochoutky císařo)
1951 – Mikoláš Aleš (H - profesor Rom)
1950 – Karhanova parta (H - brusič Záruba)
1950 – Pára nad hrncem (H - mistr Tonda Klimeš)
1950 – Případ dr. Kováře (H - poslanec Hlávka)
1950 – Racek má zpoždění (H - pekař Jan Racek)
1950 – Slepice a kostelník (H - velkostatkář Voznica)
1950 – Temno (H - vinař z Březinovy vinice Klouzek)
1950 – Veselý souboj (H - řidič tramvaje Nehasil)
1950 – Zocelení (H - Dodererův nohsled)
1949 – Němá barikáda (H - majitel domu)
1949 – Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (H - majitel baru)
1949 – Revoluční rok 1848 (H - dělník Průcha)
1949 – Výlet pana Broučka do zlatých časů (ned) (H - velkouzenář Jůra, Zp)
1948 – Dvaasedmdesátka (H - karbaník Mašek/herec Řepa)
1948 – Křížová trojka (H - ředitel panství Berka)
1948 – Návrat domů (H - řidič džípu)
1948 – O ševci Matoušovi (H - František Štěpánek, Matoušův otec)
1948 – Soudný den (H - soudní sluha Drahorád, Zp)
1947 – Alena (H - platnéř Tomáš)
1947 – Čapkovy povídky (H - ředitel věznice)
1947 – Nikola Šuhaj (H - notář)
1947 – Parohy (H - tajný detektiv)
1947 – Tři kamarádi (H - zápasník Jan Dušek)
1946 – Housle a sen (H - učitel W.W.Würfel)
1946 – Hrdinové mlčí (H - starosta)
1946 – Lavina (H - lékař)
1946 – Mrtvý mezi živými (H - inspektor)
1946 – Nezbedný bakalář (H - konšel a krejčí Máma)
1946 – Průlom (H - obecní strážník Rosůlek)
1946 – V horách duní (H - hostinský Vrňata)
1946 – Velký případ (H - starosta Adolf Pernica)
1946 – 13. revír (H - detektiv Draboch)
1945 – Prosťáček (H - tulák)
1945 – Rozina sebranec (H - Mika z Hamrů)
1945 – Řeka čaruje (H - Josef Beruška)
1944 – Děvčica z Beskyd (H - majitel pily Slaměný)
1944 – Jarní píseň (H - přednosta stanice)
1944 – Neviděli jste Bobíka? (H - zahradník u Horákové Šamšula)
1944 – Paklíč (H - podvodník Breburda al.notář JUDr.A)
1944 – Počestné paní pardubické (H - konšel)
1944 – Prstýnek (H - lesní)
1944 – Skalní plemeno (H - Tonda)
1943 – Bláhový sen (H - ředitel filmové výrobny)
1943 – Experiment (H - host na vernisáži)
1943 – Mlhy na Blatech (H - Lochnout)
1943 – Šťastnou cestu (H - kavárník Fikar)
1943 – Tanečnice (H - kočí paní Satranové)
1943 – Žíznivé mládí (H - lékař)
1942 – Barbora Hlavsová (H - holič Kvěch)
1942 – Host do domu (H - člen zpěváckého spolku Ladislav Ka)
1942 – Karel a já (H - vrchní policejní inspektor)
1942 – Městečko na dlani (H - vorař Karas, Ančin otec)
1942 – Přijdu hned (H - dědic)
1942 – Ryba na suchu (H - Hoblík, člen obecní rady)
1942 – Valentin Dobrotivý (H - pan domácí)
1942 – Velká přehrada (H - stavební dělník Mráz)
1941 – Advokát chudých (H - lichvář Vondra)
1941 – Hotel Modrá hvězda (H - zloděj v hotelu Modrá hvězda)
1941 – Nebe a dudy (H - lékař)
1941 – Pantáta Bezoušek (H - klient u dr. Bezouška)
1941 – Pražský flamendr (H - lichvář František Rambousek)
1941 – Preludium (H - herec)
1941 – Rukavička (H - přednosta důchodkového úřadu)
1941 – Tetička (H - sluha Jeřábek)
1941 – Těžký život dobrodruha (H - pokladník u Bureše)
1941 – Z českých mlýnů (H - vrchní rada Vandas)
1940 – Babička (H - poklasný Kudrna)
1940 – Čekanky (H - adjunkt Josef Ptáček, Zp)
1940 – Dva týdny štěstí (H - noční vrátný)
1940 – Minulost Jany Kosinové (H - ředitel gramofonové společnosti Tu)
1940 – Okénko do nebe (H - řídící v.v. Amos Salava)
1940 – Podvod s Rubensem (H - švec)
1940 – Poslední Podskalák (H - portýr ve vinárně)
1940 – Poznej svého muže (H - Řeřicha)
1940 – Pro kamaráda (H)
1940 – Přítelkyně pana ministra (H - druhý bratr G.Rossi-Rosůlek)
1940 – To byl český muzikant (H - měšťan Kalaš)
1940 – Za tichých nocí (H - farář)
1940 – Život je krásný (H - hostinský)
1939 – Dívka v modrém (H - velkostatkář Kubelka)
1939 – Dvojí život (H - karbaník Staněk, Slabův přítel)
1939 – Humoreska (H - úředník na obci)
1939 – Hvězda z poslední štace (H - loupežník)
1939 – Kouzelný dům (H - JUDr.Alfred Urban, právník u Unger)
1939 – Mořská panna (H - Karel Machač)
1938 – Boží mlýny (H - hostinský)
1938 – Cech panen kutnohorských (H - konšel Kaše, přísedící u soudu)
1938 – Cestou křížovou (H - šafář)
1938 – Neporažená armáda (H - rekrut)
1938 – Včera neděle byla (H - majitel dílny Miller)
1938 – Zborov (H - Kolenatý,rak.voják,později čs.dobr)
1937 – Batalion (H - konfident Benda)
1937 – Jan Výrava (H - vojín Maršálek)
1937 – Láska a lidé (H - lékař pojišťovny, soudní znalec)
1937 – Ze všech jediná (H - Borův sluha Martin)
1936 – Jízdní hlídka (H - svobodník Karel Valenta, truhlář)
1935 – Bezdětná (H - hospodský)
1935 – Pan otec Karafiát (H - solicitátor Řehák)
1934 – Zlatá Kateřina (H - host v horské chatě)
1931 – Aféra plukovníka Redla (H - sluha Josef)
1931 – Loupežník (H - dělostřelec)
1929 – Pancéřové auto (H - policejní úředník)
1926 – Román hloupého Honzy (Ředitel sklárny) (H - úředník sklárny Pospíšil)
1925 – Josef Kajetán Tyl (H - Boleslav Jablonský)
1925 – Z českých mlýnů (H - Tonda Kolenatý)