Vojta, Jaroslav
1965 – Alibi na vodě (H - hluchoněmý rybář Lebeda)
1965 – Úplně vyřízený chlap (H - dělník Žerávek, Zp)
1963 – Mezi námi zloději (H - Oldřich Musil)
1963 – Zlaté kapradí (H - hospodář)
1962 – Neklidnou hladinou (H - Pavlis, Milanův otec)
1962 – Prosím nebudit (H - řidič nákladního auta)
1961 – Kde řeky mají slunce (H - starosta)
1961 – Ledové moře volá (H - děda Charouz)
1960 – Lidé jako ty (H - dělník Matěj Kostečka)
1960 – Osení (H - družstevník Kuba)
1960 – Pochodně (H - továrník J.Smolík)
1960 – Sedmý kontinent (H - Rudolf Šamoník)
1960 – U nás v Mechově (H - děda Šikula)
1959 – Jak se Franta naučil bát (H - dřevorubec)
1959 – O medvědu Ondřejovi (H - dřevorubec)
1959 – První parta (H - starý lamač Antonín Suchánek, Zp)
1959 – Zkouška pokračuje (H - herec)
1958 – Páté kolo u vozu (H - babiččin nápadník Poláček)
1957 – Florenc 13,30 (H - Havrda)
1957 – Poslušně hlásím (H - starý ovčák)
1956 – Advent (H - nadlesní)
1956 – Dobrý voják Švejk (H - vězeň - předseda baráčníků)
1956 – Hrátky s čertem (H - loupežník Sarka Farka)
1956 – Proti všem (H - Šimon, zvaný Ohnivec)
1956 – Synové hor (H - učitel Josef Buchar)
1955 – Hudba z Marsu (H - předseda JZD)
1955 – Jan Žižka (H - pekař Joha)
1955 – Návštěva z oblak (H - předseda MNV Kalvoda)
1955 – Po noci den (H - družstevník a předseda KSČ Antonín)
1955 – Psohlavci (H - Pajdár z Pocínovic)
1955 – Rudá záře nad Kladnem (H - horník Josef Šádek)
1955 – Strakonický dudák (H - vesnický rychtář Koděra)
1955 – Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (H - správce škol Vilím, Annin poručník)
1954 – Cirkus bude! (H - svatebčan Voráček)
1953 – Expres z Norimberka (H - strojvůdce)
1953 – Komedianti (H - starý komediant, otec Žaka,Fricka, Zp)
1953 – Přicházejí z tmy (H - předseda MNV Alois Plavec)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (H - obecní policajt Pazourek, Zp)
1952 – Mladá léta (H - Jiráskův otec)
1952 – Nad námi svítá (H - havíř Mandaus)
1951 – Mikoláš Aleš (H - model Drábek)
1951 – Milujeme (H - horník Saladyga)
1951 – Štika v rybníce (H - zednický mistr František Doubrava)
1950 – Posel úsvitu (H - kolářský mistr Václav Svoboda)
1950 – Zvony z rákosu (H - Zima)
1949 – Divá Bára (H - farář)
1949 – DS - 70 nevyjíždí (H - horník)
1949 – Veliká příležitost (H - vězeň a rolník Ocílka)
1948 – Léto (H - Kabrna, Stázčin otec)
1948 – Ves v pohraničí (H - Konečný)
1947 – Čapkovy povídky (H - horár Radko)
1947 – Jan Roháč z Dubé (H - husitský bojovník Baba)
1947 – Muzikant (H - muzikant Cabalka)
1947 – Nikola Šuhaj (H - Pedro Šuhaj, Nikolův otec)
1946 – Nadlidé (H - převozník Prokop Svoboda)
1946 – Nezbedný bakalář (H - vysloužilec Matěj)
1946 – Průlom (H - stavitel a radní Částek)
1945 – Bludná pouť (H - otec Lehotského)
1945 – Z růže kvítek (H)
1944 – Děvčica z Beskyd (H - dřevař Vavruš Cagala)
1944 – Skalní plemeno (H - Petrův otec)
1942 – Karel a já (H - továrník Ficek)
1941 – Pantáta Bezoušek (H - pantáta Josef Bezoušek)
1941 – Turbina (H - noční hlídač Nezmara)
1940 – Druhá směna (H - železničář Josef Kalina, Mariin ot)
1940 – Muzikantská Liduška (H - rychtář)
1940 – Pohádka máje (H - revírník, Helenčin otec)
1940 – Poslední Podskalák (H - majitel dřevařské firmy Václav Čer)
1940 – Pro kamaráda (H - havíř Antonín Topinka)
1940 – To byl český muzikant (H - Františkův otec)
1939 – Humoreska (H - šumař Podestát, Zp)
1939 – Kouzelný dům (H - Otradovec)
1939 – Muž z neznáma (H - dělník v ocelárnách)
1939 – Teď zas my (H - sklářský mistr Kuzma)
1938 – Cech panen kutnohorských (H - páter Bonifác, Zp)
1938 – Její pastorkyně (H - rychtář)
1938 – Neporažená armáda (H - starosta Vávra)
1937 – Bílá nemoc (H - pacient doktora Galéna)
1937 – Harmonika (H - dělník Pavelka)
1937 – Hordubalové (H - Juraj Hordubal)
1937 – Naši furianti (H - sedlák první radní Jakub Bušek)
1937 – Srdce na kolejích (Semafor) (H - strojvůdce Josef Doubrava, otec Ev)
1936 – Jízdní hlídka (H - legionář desátník Jan Kalaš, kočí)
1936 – Komediantská princezna (H - loutkář Kratochvíl)
1936 – Zlatý věk (H - otec)
1935 – Maryša (H - mlynář Filip Vávra)
1935 – Pozdní láska (H - starosta)
1934 – Na Svatém Kopečku (H - statkář Holeček)
1934 – U nás v Kocourkově (H - starosta Adam)
1933 – Dům na předměstí (H - švec Václav Šupita)
1933 – Řeka (H - Jan Sychra, Pavlův otec)
1932 – Načeradec král kibiců (H - obchodník Jaroslav Dundr, Zp)
1932 – Peníze nebo život (H - Pepíkův strýc Otto)
1932 – Zapadlí vlastenci (H - farář Stehlík)
1931 – Aféra plukovníka Redla (H - ruský plukovník)
1931 – Muži v offsidu (H - Antonín Hátle)
1931 – Obrácení Ferdyše Pištory (H - Dostál)
1929 – Svatý Václav (H - biskup z Řezna)
1925 – Hraběnka z Podskalí (H)
1925 – Jedenácté přikázání (H - soudce Emanuel Střela)
1925 – Karel Havlíček Borovský (1848)(Dvě lásky K.H.Borovského) (H - epizodní role)
1925 – Lucerna (H - sekerník Braha)
1923 – Záhadný případ Galginův (H - venkovský hrubián Ondřej, Rosin mi)
1922 – Zlatý klíček (H - krčmář)
1921 – Mnichovo srdce (Srdce mnichovo) (H - chalupník Šimek)
1921 – Na vysoké stráni (V rokli prokletých) (H)
1921 – Neznámé matky (Mračna, jež halí štěstí) (H - Stázin otec, nadlesní)
1920 – Magdalena (H - otec Lucie)