Pražský, Přemysl
1939 – Bílá jachta ve Splitu (H - znalec obrazů)
1939 – Děvče z předměstí anebo Všecko příjde na jevo (H - doručovatel telegramů)
1939 – Dívka v modrém (H - dražitel)
1939 – Kristian (H - číšník v Orient baru)
1939 – Mořská panna (H - detektiv v herně)
1939 – Srdce v celofánu (S)
1939 – Tulák Macoun (H - detektiv)
1939 – U svatého Matěje (H - muzikant s klarinetem)
1939 – Veselá bída (H - tajný policista Miler)
1937 – Hordubalové (H - státní návladní)
1935 – Ať žije nebožtík (H - oddávající úředník)
1934 – Dokud máš maminku (H - ředitel hotelu)
1934 – Hej-Rup! (H - policejní komisař)
1934 – Hudba srdcí (H - průvodčí lůžkových vozů)
1934 – Tři kroky od těla (H - policejní komisař Monier)
1934 – Z bláta do louže (H - kontrolor)
1934 – Žena, která ví co chce (H - inspicient)
1934 – Život vojenský - život veselý (H - špión)
1933 – Revizor (H - četník)
1933 – Sedmá velmoc (R, S)
1933 – Život je pes (H - penězokaz)
1932 – Děvčátko, neříkej ne! (H - návštěvník módní přehlídky)
1932 – Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa (H - ministr)
1932 – Načeradec král kibiců (H - žebrák)
1932 – Písničkář (S)
1932 – Právo na hřích (H - námořní poručík Otto Král)
1931 – Dobrý voják Švejk (H - komisař)
1931 – Karel Havlíček Borovský (H - občan)
1931 – Loupežník (H - lékař)
1931 – Miláček pluku (H - důstojník Košťál)
1931 – On a jeho sestra (H - režisér)
1931 – Třetí rota (H - detektiv)
1930 – Fidlovačka (H - pořadatel na plese)
1930 – Vendelínův očistec a ráj (R, S)
1929 – Plukovník Švec (H - sovětský komisař Kurajev)
1929 – Pražské švadlenky (R, S)
1929 – Svatý Václav (H - vrah na Tetíně Tuna)
1928 – Podskalák (R, S)
1928 – Ve dvou se to lépe táhne (H - policejní komisař)
1927 – Batalion (R, S)
1926 – Dobrý voják Švejk (H - muž s brýlemi na nádraží)
1926 – Modche a Rezi (R, S)
1926 – Prach a broky (R, S)
1926 – Pražský flamendr (R, S)
1925 – Hraběnka z Podskalí (H)
1925 – Josef Kajetán Tyl (H - Tylův otec)
1925 – Ohnivý drak (H)
1925 – Šest mušketýrů (R, S)
1925 – Vdavky Nanynky Kulichovy (H - Klotyldin nápadník pan Švalbenšvan)
1924 – Bílý ráj (H - vězeňský dozorce)
1923 – Pepánek Nezdara (R)
1923 – Problematický gentleman (H, R)
1923 – Únos bankéře Fuxe (H - ředitel blázince)
1922 – Neznámá kráska (H - režisér Lloydfilmu, R, S)
1922 – O velkou cenu (Závod o život) (H - ing.Alfons Sylvan)
1921 – Děti osudu (H - továrník Karel Novák)
1921 – Děvče ze Stříbrné Hranice (H - hoteliér Jindřich Baran, Sylviin s)
1921 – Kříž u potoka (H - Mikeš Potocký)
1921 – Otrávené světlo (H - Durkův pomocník Martin Bálek)
1921 – Souboj s Bohem (H - MUDr.Boehm)
1921 – Stíny (Záhada noci) (H - komorník Josef, R)
1921 – Ukřižovaná (H - páter Xaver Schneider)
1920 – Dvě matky (H, R, S)
1920 – Sněženky (Dva románky) (H - Věřin ctitel)
1919 – Akord smrti (H - nápadník)
1919 – Boby nesmí kouřit (Arch, R)
1919 – Dáma s malou nožkou (H - světák, R)
1919 – Divoká Maryna (Maryna) (H - filmový režisér)
1919 – Láska je utrpením (Arch, H - Milanův přítel Radovan, PuN, R, S)