Fiala, Eman
1966 – U telefonu Martin (H - vrátný Smolík)
1966 – Ženu ani květinou neuhodíš (H - hudebník)
1965 – Volejte Martina (H - vrátný)
1964 – Dobrodružství s nahým klukem (H - pasažér)
1964 – Limonádový Joe aneb Koňská opera (H - pianista)
1963 – Handlíři (H - skladník zemědělských strojů)
1963 – Mezi námi zloději (H - Antonín Musil)
1962 – Anička jde do školy (H - školník Fiala)
1962 – Dva z onoho světa (H - výčepní)
1962 – Oranžový měsíc (H - děda Mejstřík)
1962 – Zámek pro Barborku (H - soused Aleš, zahradník)
1962 – Život bez kytary (H - Zejda)
1961 – Florián (H - strýc Vonásek, zbořovský radní)
1961 – Hledá se táta! (H - vrátný v kojeneckém ústavu)
1961 – Kotrmelec (H - děda)
1961 – Ledové moře volá (H - vetešník Eduard Čaoej)
1961 – Malý Bobeš (H - řezbář Heršl)
1961 – Pohádka o staré tramvaji (H - řidič Antonín Fiala, Frantíkův děd)
1960 – Hlídač dynamitu (H - skladník František Milec)
1960 – Chlap jak hora (H - vrátný internátu, Kátin strýc)
1960 – Kouzelný den (H - děda Slípka)
1960 – Ledoví muži (H - hokejový funkcionář Kabrhel)
1960 – Pochodně (H - opilec Rezler, Josefův otec)
1960 – Policejní hodina (H - slepý hudebník, Zp)
1960 – Srpnová neděle (H - vesnický muzikant)
1960 – U nás v Mechově (H - děda Strouhal)
1960 – Valčík pro milión (H - hlídač na stavbě)
1960 – Zlé pondělí (H - Václavův otec, Radkův dědeček)
1959 – Dařbuján a Pandrhola (H - havíř klarinetista)
1959 – O medvědu Ondřejovi (H - vrátný)
1959 – Pět z milionu (H - houslista Martin, Zp)
1959 – 105 % alibi (H - převozník Franta)
1958 – Glorie /O věcech nadpřirozených/ (H - strážník Šebesta)
1958 – Hlavní výhra (H - hlídač parkoviště na Hubertusu)
1958 – Hořká láska (H - chalupník Havlasa)
1958 – Hry a sny (H - lampář)
1958 – Hvězda jede na jih (H - rekreant Strouhal)
1958 – Kasaři (H - kostelník František Kilián, bývalý)
1958 – Ruka ruku neumyje (H - pacient Honza Žlábek)
1957 – Florenc 13,30 (H - Jeníček)
1957 – Poslušně hlásím (H - kuchař Jurajda)
1957 – Škola otců (H)
1957 – To byla noc (H - klempíř Antonín Kroupa)
1956 – Dobrý voják Švejk (H - vězeň - papírník)
1956 – Hotel Pokrok (H - vrátný v hotelu Pokrok)
1956 – Hrátky s čertem (H - komorník)
1956 – Labakan (H - mistr krejčí Mustafa)
1956 – Přišel na návštěvu (H - dědeček)
1956 – Roztržka (H - prodavač tureckého medu Procházka)
1956 – Synové hor (H - Smetáček)
1956 – Události dne (H - Bejšovec)
1955 – Blázni mezi námi (H - magistr)
1955 – Hudba z Marsu (H - hráč na flétnu Bedřich Březina)
1955 – Kam s ním? (H - zahradník)
1955 – Muž v povětří (H - člen závodní rady Máca)
1955 – Něco se tu změnilo (H - pacient)
1955 – Obušku,z pytle ven! (H - šumař)
1955 – Vzorný kinematograf Haška Jaroslava (H - obchodník se zvířaty Bukl)
1954 – Byl jednou jeden král... (H - krejčí)
1954 – Cirkus bude! (H - dirigent cirkusového orchestru)
1954 – Jak dědek Faltus potkal anděla (H - zedník Jeroným Faltus)
1954 – Nejlepší člověk (H - obecní strážník Truneček)
1953 – Krejčovská povídka (H - krejčí Kučera)
1953 – Měsíc nad řekou (H - rybář Pečárka)
1952 – Divotvorný klobouk (H - muzikant)
1952 – Haškovy povídky ze starého mocnářství (H - vězeň Josef Šejba)
1952 – Mladá léta (H - katecheta Holub)
1952 – Nad námi svítá (H - havíř Kotlaba)
1952 – Plavecký mariáš (H - lovec zmijí Domáček, zvaný Haďař)
1952 – Usměvavá zem (H - chalupník Kasal)
1951 – Mikoláš Aleš (H - malíř Janez Šubić)
1951 – Štika v rybníce (H - zedník Alois Bureš)
1950 – Bylo to v máji (Hu, H - dělník Koula ze Spojených strojíre)
1950 – Karhanova parta (H - listonoš na penzi Zuklín)
1950 – Pára nad hrncem (H - fotograf)
1950 – Posel úsvitu (H - zřízenec na polytechnice Brdéčko)
1950 – Racek má zpoždění (H - listonoš Václav)
1950 – Slepice a kostelník (H - družstevník Spáčil)
1950 – Temno (H - písař Franc)
1950 – Vstanou noví bojovníci (H - řídící)
1950 – Zvony z rákosu (H - kostelník Vincenc Patočka, Zp)
1949 – Pytlákova schovanka aneb Šlechetný milionář (H - učitel zpěvu Leonardo Bianchini)
1949 – Revoluční rok 1848 (H - správce lázní Hošek)
1949 – Vzbouření na vsi (H - člen národního výboru Jasan)
1949 – Žízeň (H - sedlák Mašek)
1948 – Léto (H - listonoš)
1948 – O ševci Matoušovi (H - hajný)
1947 – Až se vrátíš... (Hu, H - David Kníže, alias Franta Dědič)
1947 – Muzikant (H - muzikant Tonda Nyklíček)
1947 – Nikdo nic neví (H - kapelník)
1947 – Parohy (H - materialista)
1947 – Polibek ze stadionu (Hu, H - účetní Malík)
1947 – Poslední mohykán (H - Antonín, Bořivojův pomocník)
1947 – Tři kamarádi (H - zřízenec Bálek)
1946 – Hrdinové mlčí (H - chlubivý voják)
1946 – Lavina (H - opilec ve výčepu)
1946 – Nezbedný bakalář (H - dráb)
1946 – Právě začínáme (H - Eman, vyvolávač na Stěně smrti)
1945 – Rozina sebranec (H - Všechbota, tovaryš u Karfa)
1945 – Řeka čaruje (H - rybář)
1945 – Z růže kvítek (H)
1944 – Paklíč (H - zloděj Petříček)
1944 – Počestné paní pardubické (H - katův pacholek Adam)
1944 – Prstýnek (Hu)
1943 – Bláhový sen (H - filmový herec v roli posla)
1943 – Žíznivé mládí (H - hajný František Mařinec)
1942 – Barbora Hlavsová (H - tkadlec)
1942 – Host do domu (H - číšník v restauraci)
1942 – Karel a já (H - rybář)
1942 – Městečko na dlani (H - trhovec se šátky)
1942 – Přijdu hned (H - listonoš)
1942 – Valentin Dobrotivý (H - úředník Eman Voborník)
1941 – Hotel Modrá hvězda (H - dirigent orchestru)
1941 – Rukavička (H - ladič pian)
1941 – Těžký život dobrodruha (Hu, H - dirigent)
1941 – Z českých mlýnů (H - mládek Vašek)
1940 – Dceruška k pohledání (Hu, PuN)
1940 – Druhá směna (H - havíř Obešlo)
1940 – Maskovaná milenka (H - Artur, maskovaný muž na plese)
1940 – Minulost Jany Kosinové (H - dirigent)
1940 – Muzikantská Liduška (H - basista Chomelka)
1940 – Pelikán má alibi (Hu, H - vetešník Tokal)
1940 – Poslední Podskalák (H - vorař Antonín Bouška, Zp)
1940 – Pro kamaráda (H - havíř Dušek)
1940 – Vy neznáte Alberta (H - konferenciér Václav)
1939 – Děvče z předměstí anebo Všecko příjde na jevo (Hu, H - kupec Knoflíček)
1939 – Dívka v modrém (H - profesor)
1939 – Dobře situovaný pán (H - holič)
1939 – Hvězda z poslední štace (H - loupežník)
1939 – Kdybych byl tátou (H - agent autotovárny)
1939 – Paní Kačka zasahuje ... (Hu, H - Franc, manžel Kateřiny)
1939 – Paní Morálka kráčí městem (Hu)
1939 – U svatého Matěje (H - kuchař Tonda Švejda, S)
1938 – Cestou křížovou (H - holič Matěj Palma)
1938 – Ducháček to zařídí (Hu)
1938 – Ideál septimy (H - Viktor, zákazník fy Asana)
1938 – Krok do tmy (Hu)
1938 – Lucerna (H - vodník Michal)
1938 – Panenka (H - účetní Bonifác Žalud)
1938 – Pod jednou střechou (H - umělec)
1938 – Slávko nedej se! (Hu, H - fotograf Silaba)
1938 – Stříbrná oblaka (H - redaktor a umělecký kritik Dadla)
1938 – V pokušení (H - vesnický blázen Frantík zv.Hopsátk)
1937 – Advokátka Věra (H - skladatel)
1937 – Armádní dvojčata (H - maďarský vojín)
1937 – Batalion (H - pianista Lojzík Chrastil zv.Chrast)
1937 – Filosofská historie (H - domácí učitel Brož)
1937 – Jarčin profesor (H - Josef Kostka zvaný Saranče)
1937 – Karel Hynek Mácha (H - student Václav Blažek)
1937 – Klatovští dragouni (H - sluha kapitána Kovalského Josef Be, Zp)
1937 – Lidé pod horami (H - tulák Dobropil)
1937 – Lízin let do nebe (Líza Irovská) (H - učitel)
1937 – Otec Kondelík a ženich Vejvara (H - pianista v tanečních)
1937 – Tři vejce do skla (Hu)
1936 – Komediantská princezna (Hu, H - písař Fousek, T)
1936 – Naše XI. (H - správce hřiště A.C.Sparty Novák)
1936 – Páter Vojtěch (Hu)
1936 – Švadlenka (H - noční hlídač)
1936 – Trhani (H - Jan Schneider, Zp)
1936 – Vlaštovky v hotelu (Hu)
1936 – Zlatý věk (Hu)
1935 – Hrdina jedné noci (Hu, H - exekutor)
1935 – Hrdina jedné noci [německá verze] (Hu)
1935 – První políbení (H - nervózní pacient Arnošt Stehlík)
1934 – Hrdinný kapitán Korkorán (H - topič Vojta)
1934 – Nezlobte dědečka (Hu)
1934 – Pozdní máj (H - komorník Filip, Zp)
1933 – Dobrý tramp Bernášek (Hu, H - tramp)
1933 – Dům na předměstí (H - příživník Gustav)
1933 – Na sluneční straně (Hu)
1933 – Pobočník Jeho Výsosti (Hu, H - fotograf)
1933 – Pobočník Jeho Výsosti [německá verze] (Hu, H - fotograf)
1933 – Revizor (H - zelinář)
1932 – Děvčátko, neříkej ne! (H - praktikant Ferda, Zp)
1932 – Funebrák (Hu)
1932 – Lelíček ve službách Sherlocka Holmesa (H - fotograf/skladatel)
1932 – Malostranští mušketýři (Hu, H - sirotek Lojzík, PuN, S)
1932 – Sňatková kancelář (Hu, H - prokurista Titěra)
1932 – Šenkýřka U divoké krásy (Hu)
1931 – Aféra plukovníka Redla (H - poštovní oficiál)
1931 – Dobrý voják Švejk (H - sebevrah)
1931 – Loupežník (H - učitel)
1931 – Muži v offsidu (Hu, H - Eman, syn krejčího Habáska)
1931 – On a jeho sestra (H - listonoš)
1931 – Psohlavci (H - dudák Jiskra Řehůřek)
1931 – Skalní ševci (H - příštipkář Čumpelík)
1931 – To neznáte Hadimršku (H - účetní u Zlatníka Vychodil)
1931 – To neznáte Hadimršku [německá verze] (H - prodavač)
1931 – Třetí rota (H - František Vycpálek)
1930 – C.a k.polní maršálek (H - kabaretní zpěvák Gustav Jannings)
1930 – Černé oči, proč pláčete...? (H - pucflek Martin, Betčin ctitel)
1930 – Fidlovačka (H - ševcovský tovaryš Pepíček, Zp)
1930 – Opeřené stíny (H - pacient v sanatoriu)
1929 – Džungle velkoměsta (H - detektiv)
1929 – Chudá holka (H - Berka)
1929 – Neviňátka (Snib a Snob) (H - Kleofáš Sušenka)
1929 – Takový je život (Román pražské pradleny) (H - hospodský pianista)
1928 – Aféra v Grandhotelu (Sto tisíc Kč odměny) (H - Greifův pomocník)
1928 – Modrý démant (H - účastník spiritistické seance)
1928 – Páter Vojtěch (H - Josífek)
1927 – Batalion (H - souchotinář Eda)
1927 – Ferenc a kráva (H - obchodní cestující)
1927 – Sextánka (H - zastupující profesor francouzštiny)
1926 – Modche a Rezi (H - Eda Kantůrek)
1926 – Na letním bytě (H - Kapička)
1926 – Příběh jednoho dne (H - pianista)
1925 – Lucerna (H - vodník Michal)
1925 – Ohnivý drak (H)
1925 – Šest mušketýrů (H - krejčí Mrnka)
1925 – Vyznavači slunce (Poslední vlkodlak) (H - policajt Vomáčka)
1923 – Tu ten kámen (Kterak láskou možno v mžiku vzplanout třeba k nebožtíku) (H - darmošlap/nepravý egyptolog)
1923 – Únos bankéře Fuxe (H - Sherlock Holmes II., S)
1922 – Cikán Jůra (H)
1922 – Jejich svatební noc (Jarka a Věra) (H - pianista)
1922 – Komptoiristka (H - Ignác Šotek)
1922 – Proč se nesměješ (Románek zapadlé uličky)(Román zapomenutého) (H, PuN, R, S)
1922 – Venoušek a Stázička (H - Zrzek)
1921 – Irčin románek I. (H - Lexův kamarád)
1921 – Zelený automobil (H - klavírista)
1920 – Červená Karkulka (H - švec,radní Smůla)
1918 – Učitel orientálních jazyků (H - číšník)