AB
Accord
Akkord-Film
Alba
Alba-film
Albatros
Albína,Kliková
Alex (Alexander Jelský)
Alois,Mecera
American
Anči,Jelínková
Anton
Arko
Artistic Film
Aspasia
Astra
ASUM
Atropos
Automatic
Avanti
Axa
Baalfilm
BAF
Bankovní závod Zdeněk Horáček
BAPOZ Zlín
Baťa
Bavafilm
Bayerischen Rundfunk
Beda,Heller
Belarusfilm
Bertini Film
BESIP /Bezpečnost silničního provozu/
Biografia
Biorama
Biro hubungan masjarakat angkatan udara republik Indonesia
Bohemian-Rival
Bohumír,Šimek
Borský a Šulc (nakladatelství)
Bratři Deglové
Brom
Brunafilm
Cando-Film
Carla Film Paris
Carlo Ponti
Centralfilm
Centrofilm
Cito-Cinema
Comedia-Film
Constantin Film Wien
Constantini Nino Paris
Continental
C.P.L.F.
Czernin Th.
Čechia
Čechoslavia
česká
Československá delegace prodejců chilského ledku
Československá filmová kronika
Československá filmová společnost
Československá filmová společnost Praha
Československá MGM
Československá televize
Československá televize Praha
Československá televize Praha II. program
Československá výroba dlouhých filmů
Československý armádní film
Československý filmový ústav
Československý filmový ústav Zlín
Československý státní film
Československý svaz tělesné výchovy
Čs.filmová společnost
Dafa
DEFA
Degl a spol.
Démonfilm
Dokumentární film
Donau-Film
Dopravní podnik hl.m.Prahy
Dori-film (Hans Dorasil)
Eden
Elekta
Elekta Journal
Elektafilm
Elias,Neumann
Elisabeth Films Brusel
Elka
Elpe
Emco
Emco-Film
Espo
Europa
Excelsior
FAB Zlín
Falaize Christian Paris
Favoritfilm
F.C.L. Paris
Feher Friedrich
Feist Arthur
Ferry,Seidl
Fiala Ferdinand
Fiala Karel (2)
Film Moderna
Filmindustrie
Filmové studio Barrandov
Filmové studio Gottwaldov
Filmové závody
Filmový ústav
Fišerfilm
Fortuna
Fortuna Film
Fortunafilm
František,Horký
Futurum-Film-Company
Gaumont
Gea-Film
Geem-Film
Georg Witt-Film
Gersik-Film
Globusfilm
Gloria
Gloriafilm
Gongfilm
Grafo
Guba Ludvík
Hašler Josef
Havel-Film Comp.
Hegewald-Film
Helios
Herafilm
Hom AG
Hom-Film
Host
Hugo-Engel-Film
Hunnia Filmstúdio Budapest
Chicago-Film
Ikaros
Ikaros-Film
Illusion
Instituto Cubano del Arte e Industria Cinematografícos Habana
Interfilm
IRE film
Iris-Film
Itala-Film
Jan,Kyzour
Josef,Brabec
Josef,Kokeisl
Josef,Maas
Josip
Julius,Schmitt
Jupiter
K. L. I. M.
Kabeláč Josef
Kabelík Vladimír (výroba)
Kalos
Kamera
Kantůrek Ludvík
Karel,Anton
Karel,Lamač
Karel,Pečený
Karel,Špelina
Karel,Votruba
KF Brno
KF Gottwaldov
KF Praha
KF Zlín
Kinema
Kinofa
Kinofilm Brno
Kinostudija im.M.Gorkogo
Kmínek Oldřich
Kokeisl Josef
Kolář
Kolda Ladislav
Koruna
Kosmos
Kroupa Jaromír
Kříženecký Jan
Květoslava,Semonická
Kyzour Jan
La Tricolore
Le Trident
Legiafilm
Lehovec Jiří
Leopold,Vyhnánek
Lepka
Liberty-Film
Lido-Bio
Liga Film Berlín
Listo-Film
Lloyd
Lloydfilm
Lord-Film
Lovćen film Budva
Lovětínský
Lucerna
Lucernafilm
Lucernafilm - Alfa
Ludvík,Guba
Lux
Luxfilm
Machatý Gustav
Marten Leo
Meissner
Melody
Měšťák Rudolf
Meteor
Meteorfilm
Metropolitan
Michelezzi-Film
Miloš,Hajský
Miloš,Havel
Ministerstvo národní obrany
Ministerstvo sociální péče ČSR
Ministerstvo veřejného zdravotnictví a tělesné výchovy
Ministerstvo vnitra
Ministerstvo vnitra ČSR
Ministerstvo vnitra ČSSR
Ministerstvo vnitřního obchodu ČSR
Ministerstvo všeobecného strojírenství ČSR
Ministerstvo zdravotnictví
Miroslav J.,Krňanský
Molas-Film
Moldavia
Monopol
Mosfilm
MPO Productions Inc. New York
Národní filmový archiv
Nationalfilm
německá
Neue Thalia Film Wien
Nicofilm (Berlín-Praha-Vídeň)
Normafilm
Novumfilm
Oceanfilm
Oka (Otto Kanturek)
Oldřich,Kmínek
Omega Film Paříž
Omnia Paris
Ondra-Lamac-Film
Orbisfilm
Osvald,Kosek
Otokar,Vodička
Ottol-Film
Panfilm
Panfilm (Jan Schmitt)
Paramount
Patriafilm
P.D.C. (J.V.Musil)
Pech Antonín
Pellová-Czivišová Ada
Pešout Jaroslav
Philipp a Pressburger
Philipp a Pressburger společnost#
Piras Thalia
Poja Film
Pokorný Josef
Pragafilm
Praha-Film (J.Valenta)
Praha-Paříž
Primus
Projektograph-Film
Projektor
Pronax-Film
Propa
Propagační film
Propagafilm
Propagfilm
Přemysl,Pražský
Quatuorfilm
Raf Film
Rakouská vojenská správa
Raymond Stross Productions International
Record Bohemian
Record-film
Reiter
René
René-Lamač
Renn Productions
Republicfilm
Rexfilm
Rex-Film Varšava
Ringler
Robert,Zdráhal
Rozdělovna filmů ČSF
Sascha
SDF
SDZF
Schmid Productions München
Schmitt Julius
Slavia-film
Slaviafilm
Sociéte Générale de Production Paris
Sonorfilm
Spirála
SPVF Brno
SPVNF
SPVNF Praha
Standard
Starfilm
Státní půjčovna filmů
Státní úřad sociálního zabezpečení
Státní výroba filmů
Státní zdravotní ústav
Stella
Stránský Vladimír
Studija za igralni filmi Sofija
Studio dětského filmu Gottwaldov
Studio dětského filmu Praha
Studio FAMU
Studio hraných filmů
Studio loutkových filmů Gottwaldov
Studio populárně vědeckých a naučných filmů Praha
Studio uměleckého filmu
Süd-Film AG.
Sun
Svazarm
Svépomoc
Svetofilm
SZDF Praha
Šourek Jan
Špelina Karel
Tatrafilm
Telcia Films S.A. Paris
Televizní filmová tvorba
Tempofilm
Terra
Theodor,Pištěk
Thespis
Tchéco
Tobis
Triglav
Ufa
Umafilm
Umělecká reklama Praga
Umfilm
Union Vox
Universal Film
Universum
Urania
Ústav zdravotní výchovy
Ústřední filmová půjčovna
Ústřední půjčovna filmů
Ústřední svaz čsl.průmyslu cukrovarnického
Ústřední ústav zdravotnické osvěty
Utěšil František
Václav,Bayer
Václav,Bukač
Václav,Pštros
VAW (Voskovec a Werich)
Vilím Zdeněk
Vojenská skupina VTÚ
V.,Pošík
Výbor pro účelné osvětlování
Welt-Film Karl Wiesel München
Westdeutscher Rundfunk Köln am Rhein
Weteb
Wolframfilm
Ypsilant
Zahradníček Čeněk
Zdar (Vladimír Pošusta)
Zdeněk,Vilím
Zespoły autorów filmowych
Zeus-Film
Zorafilm