Tvoje srdce inkognito  (Your Heart Incognito)
R: Svatopluk InnemannFelix de la Cámara V: Fortunafilm, 1936 VV: Rudolf Vančura N: Felix de la Cámara S: Felix de la CámaraSvatopluk Innemann AR: Vratislav Innemann K: Ferdinand PečenkaJan Roth Hu: Jiří Fiala; archivní – Jiří Fiala: píseň Tvoje srdce inkognito T: Felix de la Cámara Zp: SetleřiRaoul SchránilKarla Oličová Arch: Ferdinand Fiala St: Antonín Zelenka Zv: František Šindelář H: Raoul Schránil (majitel bankovního závodu Felix Mi), František Černý (generální ředitel Leopold Královec), Karla Oličová (Věra Bilanská, Královcova dcera), Liana Songová-Pawliková (Francouzka Puppetta), Gaston Oudin (přítel Puppetty), Václav Trégl (pedikér Josef Šafránek), Josef Příhoda (fotograf na Riviéře Severin), Ota Motyčka (vrchní účetní Tatoušek), Lída Ondrová (prodavačka Eva, Tatouškova dcera), Alois Dvorský (pedikér Kapička), Žofie Červená (milionářka Olga Fontainová), Betty Kysilková (Možná), Josef Oliak (skladník Mařánek), Milada Hrkalová (prodavačka Dáňa), Zdena Kavková (majitelka cestovní kanceláře), M. Soukupová (energická Francouzka na Riviéře), Eliška Jílková (stará panna), Alex Bores (D'Escobar), E. Marcelin (pán z Ameriky) Fo: 35 mm Ve: česká D: Fortuna Pr: 27.11.1936 © Národní filmový archiv 
 
   Mladý bankéř Felix Miramont má velké dluhy, takže je nucen vážně uvažovat o návrhu svého věřitele na sňatek s bohatou Olgou Fontainovou, která žije v Monte Carlu. Před odjezdem Felix nakupuje a seznámí se s prodavačkou Evou, jež by velmi ráda cestovala. Jakmile to uslyší její obdivovatel Josef, pozve ji na cestu do Monte Carla. Felixe místo postarší Olgy upoutá záhadná Věra, která ve snaze zbavit se nápadníků najme fotografa Severina, aby se vydával za jejího strýčka. Severin se v Monte Carlu nečekaně setká se svým synovcem Josefem. Josef strýčka zastihne ve společnosti Olgy Fontainové a z rozpaků předstírá, že je námořním kapitánem. Bohatá žena mu navrhne, aby řídil její jachtu, a všechny pozve na výlet. Felix se zřekne sňatku s Olgou a vyhledá milovanou Věru. Olga najde útěchu u Severina a Eva se po flirtu s neznámým cizincem ráda vrací k Josefovi. Po sňatku se Felix dozví, že Věra je ve skutečnosti dcerou jeho hlavního věřitele.
   The young banker Felix Miramont has big debts and so he is forced to give serious consideration to his creditor's advice that he marry the wealthy Olga Fontainová who lives in Monte Carlo. Before leaving Felix goes shopping and meets a saleswoman called Eva who would love to travel. As soon as her admirer Josef hears this he invites her to Monte Carlo. There, Felix is less attracted by Olga, a mature woman, than by the mysterious Věra who hires a photographer, Severin, to pose as her uncle so that she can be rid of tiresome suitors. In Monte Carlo Severin unexpectedly meets his nephew Josef. Josef finds his uncle in the company of Olga Fontainová and in his embarrassment claims he is a ship captain. Olga proposes he pilot her yacht and invites everybody on an outing. Felix gives up the idea of marrying Olga and goes after Věra. Miss Fontainová takes a liking to Severin and Eva, after flirting with an unknown man, happily returns to Josef. After the wedding Felix finds out that Věra is the daughter of his main creditor.