Tři muži na silnici  (Three Men on the Road (Young Lady Not Including))
R: F.Šestka V: AB, 1935 S: F.Šestka Hu: Julius Kalaš H: Vlasta Burian (Burian Vlasta, on sám), Čeněk Šlégl (strážník na motorce), Josef Maleček (Maleček Josef, on sám), Hana Vítová (slečna s kolem) Fo: 35 mm Ve: česká D: Baťa © Národní filmový archiv 
 
   Automobil za zatáčkou ostře brzdí, aby se nesrazil s cyklistkou. Ta upadne na zem, ale naštěstí se jí nic nestalo. Přijíždí další automobil, jehož řidičem je Vlasta Burian. Řidič prvního auta je jeho známý - Pepa Maleček, slavný sportovec. Oba vychvalují vlastnosti svých pneumatik. Kvalitní pneumatiky má i policista na motorce. A nakonec se ukáže, že i slečna má na kole výborné gumy od Bati. Snímek končí různými záběry kutálejících se pneumatik firmy Baťa.
   A car rounding a bend brakes hard so as not to knock down a cyclist. The cyclist, a young girl, falls off anyway but gets away without really hurting herself. Another car drives up, driven by the comic Vlasta Burian. He knows the driver of the first car - famous sportsman Pepa Maleček. Both praise their car tyres. A policeman on a motorcycle pulls up. He has good tyres too. The female cyclist turns out to have had good quality rubber in her bike tyres, too - made by Baťa. The advertisement ends with film of rolling Baťa tyres.