Polibek ve sněhu [německá verze]  (Kiss in the Snow [German version])
R: Rudolf Katscher V: Alex (Alexander Jelský), 1935 N: Leo FeldA. Cahen S: Quido Freud K: Jan RothVáclav Hanuš Hu: Hans J. SalterFerry Gyulai Arch: Alois Mecera H: Käthe Walter (manekýnka Kitty), Lux Rodenberg (Jessy, přítelkyně Kitty), Růžena Šlemrová (hraběnka Orginska), Rolf Wanka (filmový herec Peter Bard), Walter Taub (Bunny, šéf módního závodu), Antonín Holzinger (hotelový detektiv), Jaroslav Stein Fo: 35 mm Ve: německá D: Praha-Paříž © Národní filmový archiv 
 
   Buny, mladý šéf módní firmy, podniká se svými šesti manekýnkami propagační cestu. V zájmu svého podniku brání Buny dívkám ve známostech s muži. V lázeňském hotelu střediska zimních sportů se mu však situace poněkud vymkne. Nejhezčí z manekýnek, Jana, vyhraje na plese soutěž o nejlepší masku. Cenou je polibek populárního filmového herce Petra Barda. Aby zabránil rozvíjejícímu se flirtu mezi hercem a Janou, namluví Buny Petrovi, že Jana je ve skutečnosti proslulá cestovatelka a lovkyně, velkostatkářka Polanecká. Na radu své přítelkyně, manekýnky Věry, Jana Petra zatím v omylu ponechá. Protože se však v hotelu ubytuje i skutečná Polanecká, přinese záměna Janě nakonec mnoho problémů. I vztahy Bunyho a Věry, dalších hostů, manekýnek a personálu se zapletou. Zmatek vyvrcholí veselou bitvou sněhovými koulemi všech proti všem. Ale Bard získá svou Janu a Věra lásku Bunyho. (Podle dobového popisku)
   Buny, the young manager of a fashion house, decides to go on a promotional tour with his six models. In the interests of his company, Buny prevents his girls making acquaintances with men. In a spa hotel at a ski resort, however, the situation gets out of hand. The prettiest of the models, Jana, wins a prize at a ball for the best mask. Her prize is a kiss from the popular film actor Petr Bard. In order to put a stop to the growing flirtation between Jana and the actor, Buny tells Petr that Jana is, in fact, the famous traveller, huntswoman and landowner Polanecká. On the advice of her friend, the model Věra, Jana continues this pretence with Petr. Since the real Polanecká comes to stay at the hotel herself, Jana finds herself in difficulties. The relationship between Buny and Věra, the other guests, the models and the staff all become involved in the charade. The confusion comes to a head with a merry snowball fight, everyone against everyone else. In the end, however, Bard gets his girl Jana and Buny declares his love for Věra. (According to promotional material issued at the time the film was made.)