Naše XI.  (Our Eleven)
R: Václav Binovec V: Beda,Heller, 1936 VV: Julius Aussenberg N: román Ta naše jedenáctka S: Emil Artur Longen AR: Jindřich FialaWalter Schorsch K: Ferdinand Pečenka Hu: Josef KumokSláva Mach; archivní – Josef Kumok: píseň Ta naše jedenáctka válí, L.G. BielskiSláva Mach: píseň Tři nula, útok a prudká rána, Josef Kumok: píseň Pojď v moji náruč Nahr: Orchestr F.O.K. T: Otakar HanušL.G. BielskiSláva Mach Zp: sborAlena Frimlová Arch: Štěpán Kopecký St: Marie Bourová Zv: Josef Zora H: Bedřich Veverka (továrník Jan Hora, předseda A.C.Sp), Nataša Gollová (Nina, Horova dcera), Anna Steimarová (Horova sestra Josefina), Antonín Novotný (ing.Jiří Zeman), Marie Ptáková (Zemanova matka), Ladislav Pešek (Milánek), Alena Frimlová (subreta Marcela), Ferenc Futurista (kancelářský sluha Krátký), František Kreuzmann (tajemník S.K.Plzeň Vojtěch Vaněk), Eman Fiala (správce hřiště A.C.Sparty Novák), Darja Hajská (úřednice u Dlouhého), Alois Dvorský (účetní Dlouhý), Helenka Guttmannová (malá neteř Krátkého), pes Rek (vlčák Čert), Julius Baťha (lékař), Jarmila Zezulková (ošetřovatelka), Ota Motyčka (pedikér), Josef Kotalík (sluha u továrníka Hory), Betty Kysilková (posluhovačka), Jaroslav Tryzna (hráč tenisu), František Rott (hráč tenisu), Vladimír Smíchovský (funkcionář národního mužstva), Frank Rose-Růžička (zaměstnanec Horovy továrny), Jiří Dědek (zaměstannec Horovy továrny), Květa Horská (komorná u Horů), Jindřich Fiala (telefonní montér), Růžička (sparťan Pepík, kamarád Haničky), Průša (slávista Ládíček, kamarád Haničky), Robert Ford (divák na kopané), Slávka Doležalová (divačka na kopané), Jan W. Speerger (divák na kopané), František Říha (divák na kopané), Stanislav Bláha (divák na kopané), Josef Střecha (divák na kopané), Josef Zezulka (divák na kopané), Laufer Josef (reportér) (sportovní redaktor), Bohumil Klenovec (brankář), Jaroslav Burger (obránce), Ferdinand Fascinek (fotbalista), Erich Srbek (fotbalista), Bouček Jaroslav (fotbalista) (fotbalista), František Plánička (brankář), Fotbalové mužstvo A.C.SpartyFotbalové mužstvo S.K.PlzněFotbalové národní mužstvo ČSRFotbalové mužstvo ŠpanělskaFotbalové mužstvo Ferencvaros Fo: 35 mm Ve: česká D: Beda,Heller Pr: 09.10.1936 © Národní filmový archiv 
 
   Fotbalový zápas mezi A. C. Spartou a S. K. Plzeň je hojně navštíven pražskými fotbalovými fanoušky. S velkým smutkem přijímají prohru Sparty. Po zápase jsou plzeňští fotbalisté pozváni k továrníkovi Horovi, mecenášovi Sparty. Zde se kapitán plzeňského mužstva inženýr Jiří Zeman seznámí s Horovou dcerou Ninou. Nina Zemana obdivuje a také jemu se půvabná dívka zalíbí. Zeman po vítězství dostává nabídky na přestup do pražské Sparty, zůstává však věrný Plzni. A když za ním do Plzně přijede Nina se svým bývalým ctitelem Milánkem, který ho chce přetáhnout do Prahy, oba vyhodí. Chce se pak Nině za své chování omluvit, ale při cestě za ní havaruje a je odvezen do nemocnice. Tam ho Nina často navštěvuje. Chystá se mezinárodní zápas se Španělskem, do národního mužstva je nominován i Jiří. Na poslední chvíli se mu podaří opustit nemocnici a přispěje k vítězství československého družstva. Vzápětí získává i ruku Niny. Po svatbě novomanželé odjíždějí do Plzně.
   A football match between A. C. Sparta and S. K. Plzeň is well attended by enthusiastic football fans from Prague. They are crestfallen when Sparta loses. After the match the Plzeň team are invited to the house of Hora, an industrialist, who is financing Sparta. Here the captain of the Plzeň team Jiří Zeman makes the acquaintance of Hora's daughter Nina. Nina admires Zeman and he himself is immediately captivated by the pretty girl. After his victory, Zeman receives an offer to transfer to the Sparta team in Prague, however, he remains faithful to Plzeň. When Nina comes to Plzeň to visit him with her former admirer Milánek who wants to lure him to the Prague team, he throws them both out. He later tries to apologise to Nina for his behaviour but on his way to see her, his car crashes and he is taken to hospital. Nina visits him there as much as she can. - The players are practising for an international game against Spain and Jiří is picked for the national team. He manages to escape from hospital at the last minute and help bring the Czechoslovak team to victory. He also wins Nina's hand in marriage. After the wedding, the newly-weds leave for Plzeň.